zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Karolína bude balit Janka a Sylva konečně uzná svou chybu

Karolína se rozhodne sbalit Janka
Autor: FTV Prima/ Slunečná Karolína se rozhodne sbalit Janka
novakod , Vydáno: 15.10.2020
V seriálu Slunečná se budou dít nečekané věci! Sylva přizná pravdu a navíc se začne schylovat ke vzniku nového páru. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

Slunné ráno na statku Slunečná Týně dobrou náladu nepřinese. I když je šťastná, že se po dlouhé době vrátila její kamarádka Karolína, úsměv na tváři jí dlouho nezůstane.

Když totiž dorazí na statek Janek, ukáže se, že se s ním Karolína již náhodou stačila seznámit. A podle jejího chování to vypadá, že má o Janka zájem. Týna se sice dušuje, že je jí Janek úplně volný, z jejího chování to moc vidět není.

Posuďte to ve videu:

Slunečná (51): Může Karolína balit Janka?
Slunečná (51): Může Karolína balit Janka?

Karolína ale není jediná nová postava, která se na Slunečné objevila. Na scénu přichází také mladý embryolog a lékař reprodukční medicíny Lukáš, kterého povolal Janek, aby mu pomohl s podnikáním.

Společně s veterinářem Martinem Janek vymyslí, jakým směrem směřovat vývoj sanatoria. K umělému oplodnění, a právě s tím mu má pomoci Lukáš!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Slunečná (51) - upoutávka
Slunečná (51) - upoutávka

Johna Linharta čeká pořádný stres. Od doby, co kolem něj a Janka začal „čmuchat“ dotěrný novinář, nemá John klid a panikaří, což se mu vymstí. Po schůzce s kriminalisty, s nimiž se sice bavil, ale moc vstřícný nebyl, dojde k nečekanému. Pro Johna si policie dojde až domů:

Slunečná (51): John jde do vězení

Z jakého důvodu je John vzat do vazby? A dokáže mu tentokrát i Hana pomoct se z prekérní situace dostat? V prekérní situaci se ocitá i Sylva, které začíná docházet, že svatbou se Štěpánem si moc nepomohla. Nenapomáhá tomu ani přítomnost Vildy na statku. Jak to tak vypadá, Sylvě stále není lhostejný…

Slunečná (51): Sylva udělala chybu
Slunečná (51): Sylva udělala chybu

A to dokonce tak moc, že přizná i svoji chybu. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte také on-line v iPrima Videopůjčovně v exkluzivních předpremiérách:


 

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , předpremiéry slunečná , nová láska pro Janka

reklama

Přečtěte si také

reklama