zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Týna se definitivně rozejde s Jankem. Bude to nefér!

Týna s Jankem končí. Nadobro
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna s Jankem končí. Nadobro
novakod , Vydáno: 02.09.2020
Týna neschvaluje způsob, jakým Janek provádí svůj byznys. Zdá se jí, že je úplně jiným člověkem, než za kterého ho má. A za těchto podmínek s ním odmítá být. Prostě se s ním rozejde. Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

reklama

Janek má velký problém s tím, jak by měl naložit s pozemky, které nakoupil od Strnada. Po promluvě s Týnou se rozhodl je neprodat Predragovi, který by v lokalitě zřídil logistický hub pro kamiony. Jedná se o zemědělskou půdu, ideální by tedy bylo ji k tomuto účelu využívat. Jenže Janek není zemědělec. Podle Hany i Vildy by bylo nejlepší, kdyby půdu začala obdělávat Týna a všichni ze statku, jenže na statku už není pro další práci prostor.

Janek navíc musí splatit peníze, které si na nákup pozemků vypůjčil. Hledá tedy kupce, který se najde v osobě kontroverzního zemědělce Zavařila. Ten přichází za Jankem s nabídkou koupě, finanční obnos se ale Jankovi nezamlouvá. Jenže Zavařil je tvrdý byznysmen, který se nebojí ani vyhrožování.

Slunečná (39): Výhrůžky Jankovi
Slunečná (39): Výhrůžky Jankovi

Janek se ale Zavařila nezalekne a nakonec problém s pozemky vyřeší elegantně a po svém. Jenže Týně s Jankovými kšefty dojde trpělivost a začne jako klasická horká hlava dříve jednat, než myslet. Jankovi dá kopačky!

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Slunečná (39): Rozchod
Slunečná (39): Rozchod

Problémy se Štěpánem

Štěpána chytnou záda, po domácnosti se belhá jako lazar. Sám sebe a všechny ostatní ale přesvědčuje o tom, že to nic není a že si záda jen namohl předchozího dne, kdy nosil těžké sudy, které skládal z nákladního auta. Dědovi Vackovi se to moc nezdá a nejraději by vnuka viděl v nemocnici. Štěpánovi se ale do nemocnice nechce. Nakonec se ale kvůli bolesti vypraví za Bětou, od níž zní jasný verdikt – nejsou to záda, ale jeho jediná ledvina začíná vypovídat službu.

Slunečná (39): Štěpánův záchvat
Slunečná (39): Sˇteˇpa´nu°v za´chvat

Štěpán musí do nemocnice. Lída má samozřejmě jako matka o Štěpána strach, jenže možná ještě větší strach má z toho, že by musel podstoupit transplantaci ledviny. Pak by totiž mohla vyplout na povrch skutečnost, že Franta není Štěpánův biologický otec. Navíc v případě ohrožení Štěpánova života by musela jít Lída s pravdou ven, kdo je jeho skutečným otcem, aby mu mohl případně ledvinu darovat. Lída se ocitá v nezáviděníhodné situaci.

Slunečná (39): Nevlastní otec
Slunečná (39): Nevlastni´ otec

Štěpánův rychlý odvoz sanitou do nemocnice překazí plány veterináři Martinovi. Ten má o Julii stále zájem, jen se bojí ji znovu oslovit. Navíc má pocit, že se mu Julie vyhýbá, což její manévr při odvozu Štěpána jen potvrdí. Najdou k sobě ti dva cestu?

V nepříjemné situaci se ocitá také Denisa, po níž její kamarádky chtějí, aby jim dokázala, že ji John Linhart skutečně miluje. Jaký důkaz požadují? Denisa má Johna přimět, aby jí pořídil koně. Jak si s výzvou Denisa poradí? Kamarádkám vytře zrak!

Na to všechno se podívejte on-line v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Nezapomeňte ale na to, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně!

Jak sledovat Slunečnou on-line?

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , slunečná online předpremiéra , seriál , rozchod

reklama

Přečtěte si také

reklama