Seriály a filmy

20. května 2021 20:20

Exkluzivní video: Jakub se namočí v seriálu Slunečná do obřího průseru

Slunečná (108) - upoutávka

Jakub už nemá moc co ztratit. Nebo si to alespoň myslí. Proto se rozhodne udělat neskutečnou hloupost. Jakou? Na to se podívejte ve 108. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete vidět již nyní on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně nebo pak v úterý ve 20:15 na Primě.

Mafiánský podnikatel Zavařil se snaží zrekrutovat Jakuba na malý kšeftík. Jakmile se ale kolem motá Zavařil, je jasné, že se budeme pohybovat na hraně zákona. V tomto případě to ale bude rovnou za hranou zákona. Zavařilovy přítomnosti na statku si samozřejmě všimnou i ostatní v čele s Bětou a Karolínou a také jim je jasné, že se tady peče něco nezákonného.

Jakub není včerejší a chápe, že se Zavařilem riskuje. Myslí si ale, že vzhledem ke svému zdravotnímu stavu už nemá co ztratit. Chce vydělat peníze, kterými může podarovat svého bratra Tonyho ke svatbě. Je totiž přesvědčený, že do vězení se už jako nemocný nevrátí a dřív, než by došlo k trestnímu řízení, zemře. Co po něm Zavařil vlastně chce?

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak to dopadne? Opravdu Jakub vstoupí podruhé do stejné řeky? Nebo se Bětě a Karolíně podaří zabránit nejhoršímu?

Na to se mrkněte už teď v napínavé 108. epizodě seriálu Slunečná v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně. Nebo se dívejte v úterý ve 20:15 na to, jak to skončí, na Primě:

Sdílejte článek