Seriály a filmy

12. ledna 2021 20:20

Exkluzivní video: Týna vyrazí za Saídem! 71. epizoda seriálu Slunečná překvapí

I přes to, co se stalo mezi ní a Saídem, se Týna rozhodne vyrazit za bohatým podnikatelem až do Velké Británie. Proč, proboha? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Movitý podnikatel arabského původu Saíd je hlavním investorem v nově vznikajícím sanatoriu, které rozjíždí Janek Linhart společně s Lukášem a Týnou. V poslední epizodě Slunečné to ale s jejich zařízením pro léčbu neplodnosti začalo vypadat dost bledě…

Na Slunečnou totiž vtrhl naprosto říčný Saíd, který uvěřil pomluvám novináře Honzáka a pojal podezření, že se ho Janek coby v mafiánských praktikách zběhlý skoro-kriminálník snaží pouze připravit o peníze.

Když to už už vypadalo, že se celá záležitost urovná, stalo se ještě něco mnohem horšího – opilý Saíd zaútočil na Týnu, kterou se pokusil znásilnit. Janek naštěstí zvládl včas zasáhnout, takže k nejhoršímu nedošlo.

Jenže za takových podmínek už Saíd s Jankem, který ho logicky fyzicky inzultovat, spolupracovat nebude chtít tuplem. A právě proto se vydává Týna až do Londýna!

Sledujte exkluzivní ukázku ze 71. epizody seriálu Slunečná:

Jak Týnin výlet do Velké Británie dopadne? Nebude mít Saíd chuť se mstít? To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na obrazovkách televize Prima v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se ale můžete podívat již nyní, dříve než v televizi v naší iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.