zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní video: Týna vyrazí za Saídem! 71. epizoda seriálu Slunečná překvapí

Týna jede ze statku Slunečná do Londýna
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týna jede ze statku Slunečná do Londýna
novakod , Vydáno: 12.01.2021
I přes to, co se stalo mezi ní a Saídem, se Týna rozhodne vyrazit za bohatým podnikatelem až do Velké Británie. Proč, proboha? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Movitý podnikatel arabského původu Saíd je hlavním investorem v nově vznikajícím sanatoriu, které rozjíždí Janek Linhart společně s Lukášem a Týnou. V poslední epizodě Slunečné to ale s jejich zařízením pro léčbu neplodnosti začalo vypadat dost bledě…

Na Slunečnou totiž vtrhl naprosto říčný Saíd, který uvěřil pomluvám novináře Honzáka a pojal podezření, že se ho Janek coby v mafiánských praktikách zběhlý skoro-kriminálník snaží pouze připravit o peníze.

Když to už už vypadalo, že se celá záležitost urovná, stalo se ještě něco mnohem horšího – opilý Saíd zaútočil na Týnu, kterou se pokusil znásilnit. Janek naštěstí zvládl včas zasáhnout, takže k nejhoršímu nedošlo.

Jenže za takových podmínek už Saíd s Jankem, který ho logicky fyzicky inzultovat, spolupracovat nebude chtít tuplem. A právě proto se vydává Týna až do Londýna!

Sledujte exkluzivní ukázku ze 71. epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (71): Týna jede do Anglie

Jak Týnin výlet do Velké Británie dopadne? Nebude mít Saíd chuť se mstít? To sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na obrazovkách televize Prima v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se ale můžete podívat již nyní, dříve než v televizi v naší iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , slunečná online , týna a janek , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama