zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Jak se dali Janek a Týna zase dohromady

novakod , Vydáno: 05.01.2021
Vztah mezi Týnou a Jankem v seriálu Slunečná připomíná jízdu na hodně divoké horské dráze. Po vypjatém rozchodu přišlo sladké smíření. Připomeňte si to v sestřihu z vašeho oblíbeného seriálu, na který se můžete hezky od začátku podívat on-line zcela zdarma v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Když se Týna Popelková dozvěděla pravdu o tom, že ten, do koho se zamilovala, není ve skutečnosti řidič Vilda, ale milionář Janek Linhart, hodně to s její důvěrou otřáslo. A to dokonce až tak moc, že na Janka a Vildu (nyní již v jejich skutečných rolích) vytáhla flintu a svinským krokem je hnala ze statku na Slunečné.

I když to ale začalo jako sázka, nakonec z toho vznikla láska, které se Janek i přes naprosté zamítnutí ze strany Týny nehodlal vzdát. Naopak se rozhodl definitivně ukončit vztah se svou dosavadní přítelkyní Denisou a všechny své aktivity nasměroval ke Slunečné a k tomu, aby si Týnu opět naklonil.

Jak se mu to dařilo? Moc ne, Týna „přestrojenému milionáři“ odmítala důvěřovat. Aby toho nebylo málo, proti Jankovi se kvůli Týně postavil i jeho otec, který ho ve spojení s Romanem v podstatě vyhodil z firmy Solange. Janek tak zůstal v úplném osamění, bez peněz, jen s Vildou a Hanou. Nakonec se mu ale přece jen podařilo Týninu důvěru, a možná i lásku získat zpět…

Sledujte exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Týna a Janek podruhé

Jestli si chcete připomenout nejen to, jak vzrůstala láska, nenávist a opětovně láska mezi Týnou a Jankem, ale i další příběhy ze statku na Slunečné, vydejte se do našeho bohatého archivu iPrima, kde se můžete podívat na všechny odvysílané epizody svého oblíbeného seriálu:

A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , slunečná online , týna a janek , láska

reklama

Přečtěte si také

reklama