Životní styl

5. ledna 2021 05:59

Exkluzivní video ze seriálu Slunečná: Jak se dali Janek a Týna zase dohromady

Vztah mezi Týnou a Jankem v seriálu Slunečná připomíná jízdu na hodně divoké horské dráze. Po vypjatém rozchodu přišlo sladké smíření. Připomeňte si to v sestřihu z vašeho oblíbeného seriálu, na který se můžete hezky od začátku podívat on-line zcela zdarma v iPrima Videopůjčovně!

Když se Týna Popelková dozvěděla pravdu o tom, že ten, do koho se zamilovala, není ve skutečnosti řidič Vilda, ale milionář Janek Linhart, hodně to s její důvěrou otřáslo. A to dokonce až tak moc, že na Janka a Vildu (nyní již v jejich skutečných rolích) vytáhla flintu a svinským krokem je hnala ze statku na Slunečné.

I když to ale začalo jako sázka, nakonec z toho vznikla láska, které se Janek i přes naprosté zamítnutí ze strany Týny nehodlal vzdát. Naopak se rozhodl definitivně ukončit vztah se svou dosavadní přítelkyní Denisou a všechny své aktivity nasměroval ke Slunečné a k tomu, aby si Týnu opět naklonil.

Jak se mu to dařilo? Moc ne, Týna „přestrojenému milionáři“ odmítala důvěřovat. Aby toho nebylo málo, proti Jankovi se kvůli Týně postavil i jeho otec, který ho ve spojení s Romanem v podstatě vyhodil z firmy Solange. Janek tak zůstal v úplném osamění, bez peněz, jen s Vildou a Hanou. Nakonec se mu ale přece jen podařilo Týninu důvěru, a možná i lásku získat zpět…

Sledujte exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Jestli si chcete připomenout nejen to, jak vzrůstala láska, nenávist a opětovně láska mezi Týnou a Jankem, ale i další příběhy ze statku na Slunečné, vydejte se do našeho bohatého archivu iPrima, kde se můžete podívat na všechny odvysílané epizody svého oblíbeného seriálu:

A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.