Životní styl

23. srpna 2020 12:00

Extra: Mezi Jankem a Týnou to v seriálu Slunečná zatím neskřípe. Ale mohlo by začít!

Týna s Jankem jsou zatím stále na obláčku lásky. Jejich štěstí by ale velmi rychle mohl zakalit Albánce Predrag a jeho obchody s Jankem. Míní se totiž dostat co nejblíže Slunečné, a to i se svým depem pro kamiony. Z toho Týna míst radost nebude. Všichni ale budou řešit palčivější problém – střevní obtíže, které se ve Slunečné zničehonic objeví. Překazí mimo jiné i rande veterináře Martina s Julií. 36. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Pri

Týnu její intuice ještě nikdy nezklamala. Nyní v kostech cítí stále víc, že Jankovo obchodování s Albáncem Predragem je nebezpečné. Janek Týnu sice uklidňuje, Týna ale tuší, že se blíží nebezpečí. A má skutečně pravdu. Jak se totiž ukáže, ač Predrag původně výběr lokality pro jeho depo na nákladní vozidla nechával plně na Jankovi, po návštěvě Slunečné vše přehodnotil. Své depo chce mít co nejblíž Slunečné, pokud možno přímo ve Slunečné.

Janek se začíná po pozemcích porozhlížet i přesto, že ho Vilda varuje, že tohle mu u místních a hlavně Týny, která miluje zdejší klid a přírodu, neprojde. Janek je přesvědčený, že díky depu Predrag v lokalitě zlepší pracovní příležitosti a že budou naopak místní spokojení. Vyvstává nicméně problém s pozemkem.

Sledujte upoutávku k 36. epizodě Slunečné:

Jediný vhodný pozemek ležící až tři kilometry vzdušnou čarou od Slunečné nechce jeho majitel prodat. Janek ale ví, jak na něj a zmíní, že pozemky plánuje koupit pro Týnu. To místního hospodáře obměkčí. Bohužel to ale s tím, že pozemek kupuje Janek pro Týnu, není až tak úplná pravda. A Týna cítí, že jí Janek lže a chystá něco za jejími zády.

Sledujte sestřih z 36. epizody seriálu Slunečná:

Nervózní budou i všichni ostatní ze Slunečné, nikoliv ale kvůli stavbě depa a blízké přítomnosti tajemného Albánce, ale kvůli zdravotním problémům. Vypadá to na střevní chřipku, jak praví místní lékař. Zdeněk Vacek je coby doktor přesvědčený o tom, že se nejedná o střevní chřipku, ale o otravu. Jenže kdo by věřil bláznovi?

Zdeněk Vacek ale jako lékař ctí lékařskou etiku a snaží se chránit zdraví populace, zavolá proto na místní hygienu a jménem svého syna, starosty Vacka, je požádá, aby přijeli do Slunečné na inspekci vyšetřit, jak to s otravou nebo střevní chřipkou je. Za tohle místní ani Franta rádi nebudou.

Podívejte se na video, jak bude Franta zuřit:

Zuřit bude také Julie. Týna jí domluví rande s veterinářem Martinem, ale vyvolá tím kaskádu komplikací. Julie nemá co si na sebe vzít, hospodyně Běta jí proto nabídne šaty po své mamince. Určitě je vám jasné, že jsou vrcholem módy. Týna nakonec šaty přešije, aby byly šik a Julii slušely, na chudáka Julii ale čeká další nemilé překvapení. Martin jí totiž uteče přímo z rande, a to okénkem na záchodě… Podívejte se na to v exkluzivní upoutávce z 36. epizody seriálu Slunečná. Tohle si tedy Julie nezaslouží!

Jak to nakonec s Martinem ve skutečnosti bylo? A naštve se Týna na Janka kvůli Predragovi? Na to se podívejte v 36. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.