Extra ukázka: Janek definitivně končí v seriálu Slunečná s Denisou. Bude ho to stát byt a mnohem víc!

Denisa si stále myslela, že jejich vztah s Jankem má šanci. Tentokrát jí ale Janek důrazně vysvětlí, jak se věci mají. A za tuto upřímnost může očekávat velkou pomstu! Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Jankovi po dobu jejich vztahu Denisa tolerovala leccos – jeho velké pracovní nasazení i občasné úlety. Doufala, že právě díky této benevolenci jejich vztah vydrží a eventuálně dospěje do vytouženého konce – založení rodiny. Jenže jedna návštěva Janka na Slunečné všechno změnila, když se zamiloval do Týny.

Denise už Janek také několikrát řekl, že je mezi nimi konec. Denisa to ale stále ne a ne pochopit. Nyní, když Janek přišel o všechno, má Denisa pocit, že by ho měla zachránit a že by se měli dát společně zase dohromady. Ve své profesní budoucnosti Janek jasno nemá, ohledně vztahů má ale jasno dokonale. Ví přesně, s kým chce být a Denisa to není. Jak na to bude jeho bývalá přítelkyně reagovat?

Podívejte se extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Janek si je vědom toho, že vůči Denise nejednal vždycky fér. Právě proto rozhodne, že má Denisa nárok na jeho byt. Ačkoliv jím chtěl řešit svoji nevalnou finanční situaci, Denise vyhoví. Jenže Denise to stačit určitě nebude. Začíná snovat plány na pomstu!

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že se na Slunečnou můžete dívat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.