zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Extra ukázka: Seznamte se s nejhorší tchyní ze seriálu Slunečná

novakod , Vydáno: 23.02.2021
Už ve čtvrtek vtrhne na obrazovky v další epizodě seriálu Slunečná Libuše Švormová coby šílená tchyně Kratinová, tedy Valentýna Negrescu. Co dělá na Slunečné, když se provdala do Rumunska? Na to se podívejte už teď v ukázce ze čtvrteční epizody!

reklama

Protože se manželství Jany a Leoše Kratinových (Tereza Brodská a David Prachař) kvůli prozrazenému tajemství rozpadá, přijede do Slunečné udělat pořádek Leošova maminka – Valentýna Negrescu. Za dětmi dorazí až z Rumunska, kam se odstěhovala a všechny hned ve dveřích srovná do latě.

Podívejte se ochutnávku ze čtvrteční epizody:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (83) - Rozvod nebude

Už se ví, že Leoš je otcem Štěpána (Jan Plouhar), protože kdysi s Lídou (Dana Batulková) prožil románek. To jeho ženu Janu tak naštve, že se chce rozvést. A to je přesně důvod návštěvy tchyně, která ovšem není žádná křehká květinka. „Nečekejte, že řeknu, že záporné role se hrají lépe než kladné. To není pravda, role se hrají podle toho, jak jsou napsané. Buď jsou napsané bezvadně, nebo špatně. Valentýna je jednoznačně velmi rázná, až někdy přiobhroublá,“ vysvětluje jasně její představitelka Libuše Švormová.

„Uvědomila jsem si, že má zvláštní kladné vlastnosti. To, co může vypadat jako chamtivost, protože ona hodně skupuje pozemky, tak myslím, že je to správně. Pokud je někdo kupuje, protože chce na nich pracovat a hospodařit, je to mnohem lepší, než když je zastaví skladišti. Hospodaření a pracovitost, to mi přijdou jako dobré vlastnosti,“ usmívá se herečka, která většinu času na place tráví s Terezou Brodskou, coby svou snachou Janou.

V seriálu hrají snachu a tchyni - Libuše Švormová a Tereza Brodská
Autor: FTV Prima/ Slunečná V seriálu hrají snachu a tchyni - Libuše Švormová a Tereza Brodská

S Terezou Brodskou je bezvadné natáčet

Natáčení si Libuše Švormová pochvaluje. „Terezku znám samozřejmě skrze její rodiče. S její maminkou Janou jsem toho hodně natočila a s Terezou je bezvadné natáčení. Je kamarádská, milá. Když jsme začaly točit, dokonce mě uvítala kytičkou, což od kolegyň nebývá úplně zvykem,“ prozrazuje seriálová Valentýna, která když spustí, tak je to doslova palba. „Ano, mám tam hodně hlasitých replik, tak bych to řekla, a samozřejmě, že si ten text malinko přizpůsobíme, jak je třeba. To dělají všichni herci a myslím si, že to nevadí, pokud to není nějaký Shakespeare, tak si tam člověk může dát něco svého. Na svolení se ptáme i pana režiséra, který nám kývne, že to je v pořádku. Na Slunečné je to většinou pohoda.“

Valentýna Negrescu přijela zabránit rozvodu mezi Janou a Leošem
Autor: FTV Prima/ Slunečná Valentýna Negrescu přijela zabránit rozvodu mezi Janou a Leošem

Postava rázné Valentýny se vždy sbalí, rozloučí a za chvíli je opět zpět v plné polní. Udělala to už několikrát a diváci tak zůstávají v napětí, kdy bude ten odjezd opravdový. „Ano, už jsem točila několik odjezdů zpátky do Rumunska a teď patrně ten poslední, ale jestli je definitivní? To nevím. Už tam udělala vše, co mohla. Nachystala poslední pomstu a odjíždí,“ naznačuje svoji úlohu v seriálu Libuše Švormová, která na České televizi v seriálu Kukačky hraje Jindřišku, naprosto odlišnou povahu od Valentýny. „Jsem za tu roli moc ráda a jak jsem říkala na začátku, není pravda, že se něco hraje hůř a něco lépe. Byla jsem moc šťastná za partnera, kterého mi hrál Petr Kostka, ale i ve Slunečné mám skvělé parťáky, jako je David Prachař. Myslím, že Kukačky je přesně ten seriál, který se jednou bude opakovat. Třeba jako Byl jednou jeden dům, Život na zámku. Natočila jsem i pár seriálů, které se určitě opakovat nebudou. A tím nemyslím Slunečnou. Myslím, že Kukačky obsahují takové téma, které bude vždy každého zajímat, protože každý rodič nad tím tak trochu trne.“

Libuši Švormovou jako Valentýnu Negrescu si můžete užít na obrazovkách v 83. epizodě seriálu Slunečná. Tu bude Prima vysílat ve čtvrtek ve 20:15. Nebo se na ni mrkněte už teď v iPrima Videopůjčovně, protože to, co Valentýna na Slunečné předvede, to se jen tak nevidí!

reklama

Související témata: Slunečná , Exkluzivní ukázka , iprima.cz slunecna , seriál slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama