Seriály a filmy

26. ledna 2021 15:00

Extra ukázka: Sylva přijde v 75. epizodě seriálu Slunečná úplně o všechno!

Sylva Popelková se cítí jako milionářka a velká podnikatelka. Jenže to vypadá, že se roztočily naplno boží mlýny. Podívejte se na to v 75. epizodě seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve čtvrtek vše 20:15!

Sylva si myslela, jak všechny přečůrala a zbavila se své části statku, kterou výtečně zpeněžila. Získané peníze pak investovala se svým známým Robertem tak, aby je zhodnotila. Díky tomuto plánu byla přesvědčená, že je naprosto finančně nezávislá, a to jak na své rodině a statku, tak na rodině Vackových.

To se ale přepočítala, nepřízeň osudu na ni nakonec dopadne ze všeho nejvíc. Jak je to možné, jaké připravy podcenila?

Podívejte se na to v ukázce ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Jak to se Sylvou dopadne? Bankrot není zdaleka to jediné, co Sylvu čeká. Osud ji připraví i o její důstojnost... Sledujte to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď v předpremiérové epizodě seriálu Slunečná!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.