Extra ukázka ze seriálu Slunečná: Mezi Kratinovými to skřípe. Jana se zakoukala do Toma!

Kratinovi navenek působí jako dokonale harmonická rodina, a především harmonický manželský pár. Teď ale začíná získávat jejich skvělých vztah trhliny. A Jana Kratinová toho navíc spoustu neví. 38. epizoda seriálu Slunečná bude řádně napínavá. Sledujte ji v úterý ve 20.15 na Primě!

Jana Kratinová svého muže Leoše bezvýhradně miluje, nebo se tak minimálně prezentuje. Tentokrát ji ale Leoš pořádně naštve. Jana připraví na výročí jejich prvního rande malou oslavu, jenže Leoš na ni nejen, že zapomene, ale navíc odejde raději do hospody mezi své kumpány.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

V poslední době se Jana začala stýkat častěji s Tomem. Její dcera hlídává Tomovy syny a mezi Tomem a Janou to vypadá na pěkné přátelství. Jak ale vypozoruje Róza, Jana společné chvilky s Tomem začíná brát vážněji, než je bere Tom. Pro něj je Jana prostě jenom kamarádka…

Sledujte v exkluzivní upoutávce, co Róza Tomovi poradí:

Jak se nakonec Tom zachová? A budu se Jana dál snažit o jeho přízeň, nebo jí dojde, že jediný muž jejího života je Leoš? Podívejte se na to v 38. epizodě seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.