Extra ukázka ze seriálu Slunečná: Proč se Janek opravdu naštve na Týnu?

Kdepak růžové obláčky lásky, spíš rozbroje. Tak v poslední době vypadá vztah Janka a Týny. Kvůli čemu se pohádají tentokrát? Podívejte se už teď na ukázky ze 45. epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Janek Linhart si jako dítě prošel traumatizujícím zážitkem – únosem. Ačkoliv se to jeho otec ze současného úhlu pohledu snaží bagatelizovat, je jasné, že Janka událost hluboce zasáhla. I když se John postaral o to, aby únosce, kterým byl dokonce jeden z jeho známých, už nechodil po světě a nemohl dál škodit, Jankovi se neulevilo...

Zejména v momentech stresu, jakých nyní kvůli rozkolu s otcem a Romanem, který mu neustále háže klacky pod nohy a hatí veškerou jeho činnost, se Jankovi vracejí noční můry. A právě ty se stanou příčinou jeho zásadních neshod s Týnou.

Podle Týny by měl Janek své úzkosti a noční můry řešit na odborné úrovni, to ale Janek zásadně odmítá. Maximálně je ochoten se spolehnout na Bětiny zklidňující bylinky. A když na něj Týna začne naléhat, aby se svojí podlomenou psychikou začal něco dělat, Janek se na ni i na všechny na statku naštve.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Je tento spor jen první v řadě komplikací, které budou vést ke konci partnerské idylky mezi Jankem a Týnou? Na to se podívejte v dalších epizodách seriálu Slunečná, který sledujte vždy ve čtvrtek a v úterý ve 20.15 na Primě a který můžete sledovat také předpremiérově exluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.