Životní styl

28. dubna 2020 04:26

Extra ukázka ze seriálu Slunečná: Tohle musíte vidět. Děda Vacek se pomstí Lídě tím nejnevhodnějším způsobem

Ze své nevděčné rodiny si děda Vacek nečekaně vystřelí. Lídě, Frantovi a Štěpánovi ale jeho fórek, který Vackovy bude stát vystoupení v pořadu Receptář, moc vtipný připadat nebude. Podívejte se už teď na ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou na Primě můžete sledovat od 20.15.

Lída Vacková donutí dědu Vacka, aby se šel opět zesměšnit. Tentokrát na setkání starostů. Záležitost se lehce vymkne, protože se děda se svým výstupem stane hvězdou internetu a tím přichází o poslední zbytky důstojnosti. Tohle Lídě nedaruje.

Štěpánovi se skrze své pražské známosti podaří dosáhnout toho, že do jejich rodinného lihovaru mají přijet natočit reportáž z kutilského pořadu Receptář. Eminentně je zajímá hlavně staření lihovin ve velkých dubových sudech. Vše vypadá perfektně až do momentu, kdy se událost rozhodne děda Vacek coby starý blázen bojkotovat.

Sledujte ve videu, jaký udělá trapas a zhatí celé natáčení zhatí:

Janek se na statku snaží Týně a Julče pomoci bojovat proti tomu, aby přišly kvůli spolčení Lídy a Romana o statek. Co se zpočátku jeví jako preventivní akce, se ukáže jako záchranná brzda zatažená na poslední chvíli.

Roman už má totiž dokonalý plán, jak statek převzít. A protože z jeho dosahu zmizí jak Janek, tak Vilda se Sylvou, začíná mu být jasné, že v tom má určitě prsty sám Janek. Jenže Hana, ta by Janka nikdy nepotopila…

Janek se pokusí získat pro Týnu podporu i ve vesnici, to se mu ale bude dařit jen těžko. Starosta Franta Vacek půjde Týně těžko na ruku, ale ani s ostatními z vesnice nebude mít dobré pořízení. Lídu si totiž nechce rozhádat nikdo. Perfektně to vysvětlí Radek Dolejš:

Roman už ale nemůže čekat, začne jednat na vlastní pěst. Je přesvědčený (a správně), že je Janek na statku a snaží se zhatit jeho prodej. Na statek a přilehlé latifundie proto vyšle svého poskoka. Jankovi je hned jasné, kdo za nečekanou návštěvou stojí.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Za Tomem se vrátí kluci z hor. Vojta se na tátu těšil, nicméně starší Matěj je od babičky proti Tomovi výborně naočkovaný. Štve ho, že s ním musí žít na statku na Slunečné, a Róze s Bětou dokonce bez servítků vysvětlí, co přesně ho štve. To ale zdaleka není všechno, vyvede ještě něco mnohem horšího.

Podívejte se na upoutávku seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte každé úterý ve 20.15 na Primě nebo v exkluzivních on-line předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.