Seriály a filmy

25. března 2021 05:59

Extra ukázky: Týna, Janek a Slunečná pod palbou. Kdo stojí za zákeřnými útoky?

Statek Slunečná se někdo snaží poškodit, a dojde dokonce až ke škodám na životech! Kdo a proč dělá Týně s Jankem zle? To napoví ukázky z 91. epizody Slunečné, kterou Prima vysílá ve čtvrtek ve 20:15.

Slunečnou stíhá jedna rána za druhou. Tom po pádu ze střechy leží v bezvědomí v nemocnici. Nikdo si zatím není zcela jist jeho zraněními, vypadá to ale vážně. Vyloučit se totiž nedá úraz páteře, ale také hlavy, a s tím související trvalé následky. Tom navíc zůstává stále v bezvědomí.

Situace je stresující pro všechny ze statku, nejvíc ale pro Tomovy syny a samozřejmě pro Eriku. Ta povolá na pomoc dokonce babičku, aby kluky podpořila. Kluci těžce nesou, že je za Tomem nikdo nechce pustit, situaci tedy začnou řešit hladovkou!

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Roman Maxa se ve Slunečné zabydluje na starostovském postu. Nabídkami protislužeb a pomoci se mu daří získávat oblibu ve vsi, a to dokonce i u starých kamarádů Franty Vacka. Kratinovi ale stav věcí odmítají a rozhodnou se sepsat petici za Romanovo odstoupení. Seženou na ni ale dost podpisů?

Na statku na Slunečné budou muset vedle Tomova úrazu řešit další vážnou situaci – několikanásobnou sabotáž. Někdo poškodí lanové centrum, zavolá hygienu, zničí ohrady a pustí kravky. A tím to nekončí:

Jako bez konce se i nadále jeví pátrání po Johnu Linhartovi. Jako by se po něm slehla zem, poslední stopy vedou ke kradenému vozidlu, které ho kamsi vezlo... Těžce to nese Janek, Hana i Denisa. Denisina situace je ale ještě o něco horší. Nastěhovala se k ní totiž její maminka, která má neustále potřebu mluvit své dceři do života.

Ač má maminku Denisa ráda, z její přítomnosti začíná být šílená. Už i Hana cítí, že je Denise třeba pomoci se matky zbavit. Jenže jak? Hana má plán!

Jak se zbavit maminky?

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. Svůj oblíbený seriál můžete sledovat také dřív než v televizi v naší iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.