Seriály a filmy

14. ledna 2021 05:59

Extra ukázky ze seriálu Slunečná: Otec a syn Linhartovi opět ve společném byznysu?

Doby, kdy spolu otec a syn Linhartovi spolupracovali ve firmě Solange, ty jsou dávno pryč. Nyní to ale vypadá, že se blýská ne lepší časy! John s Jankem by opět mohli začít spolupracovat, což by mohlo opětovně zlepšit jejich vztahy. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Na Toma se valí další obvinění plynoucí od Plesníkové. Tentokrát za ním na statek nedorazí jen sociálka, ale rovnou i ve společnosti policie. Plesníková se tentokrát překonala, podala na Toma udání ohledně týrání dětí. U toho musí policie samozřejmě asistovat. Jenže Tomovi poté, co se dozví důvod nečekané návštěvy, prostě bouchnou saze…

Karta se ale obrací! Nejenže žádné pochybění odborníci na slovo vzatí nenajdou, nicméně v momentě, kdy se sloužící kriminalista dozví, jakým způsobem se vztah mezi Tomem a jeho tchyní vyvíjí a kolik udání už na Toma bylo „anonymně“ podáno, navrhne Tomovi přejít do protiútoku. Nejvhodnější by podle něj bylo podat trestní oznámení naopak na Plesníkovou. Jak se Tom rozhodne? Využije rady, kterou mu kriminalista dá?

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Janek se snaží zažehnat finanční problém vzniknuvší v důsledku odstoupení Saída z projektu Slunečné sanatorium. Bohužel, investoři Saídovi úrovně nerostou na stromech. Kvůli pomluvám novináře Honzáka navíc i ti, kteří by potenciálně připadali v úvahu k možné spolupráci a propojení s mafiánským cejchem Linhart, spíše vycouvají.

Týna se proto rozhodne situaci řešit po svém a vyrazí přímo za Saídem do Londýna, aby ho přiměla k obnově spolupráce. Je to ale dobrý nápad, vzhledem k tomu, jak skončilo jejich poslední setkání?

S dalším nečekaným nápadem přichází Hana, podle níž by bylo nejlepší, kdyby do projektu svými financemi vstoupil John. Urovnalo by to pošramocené vztahy mezi otcem a synem, a navíc vyřešilo Jankovy obtíže. Co se nicméně zdá jako ideální řešení, se nakonec zas tak ideální neprokáže. Dokážou se spolu oba Linhartové dohodnout?

Přesvědčte se o tom ve videu:

Jak bude situace s vývojem ohledně sanatoria Slunečná pokračovat? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A čekejte pořádné překvapení!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.