Životní styl

23. listopadu 2020 06:00

Extra ukázky ze seriálu Slunečná: Vrátila se dávná láska Sylvy. Co na to Štěpán?

Do seriálu Slunečná přichází nečekaná nová postava. Jakub v podání Jana Dolanského. Podívejte se už teď na extra video, jak zamíchá osudy. Zejména Sylvou jeho příchod otřese.

Tony ze statku Slunečná je trochu kriminální živel. Nyní se ale ve Slunečné objeví jeho starší bratr Jakub, který je výkvět snad ještě větší než jeho bratr. Po letech se totiž vrací domů z vězení, kam se dostal, podobně jako jeho bratr, kvůli nezákonným obchodům s automobily.

Ve finále ho za katr dostalo to, že se postavil za svého mladšího bratra, aby jej před letitým vězením zachránil. Než se ale do vězení dostal, chodil se Sylvou a byla to velká láska. Není se proto čemu divit, že jeho příchod překvapí Sylvu ze všeho nejvíc.

Podívejte se ve videu na jejich setkání po letech:

Jakub si možná myslí, že by se Sylvou mohli navázat přesně tam, kde před lety skončili. Není si ale vědom toho, k jakým změnám na Slunečné došlo. Především to, že ze Sylvy je vdaná žena a že se provdala za Štěpána Vacka. Není si vědom ale ještě jedné důležité skutečnosti, a to, že Sylvu má v současnosti každý ve vsi za neskutečnou mrchu, a to dílem oprávněně. Nechce se mu věřit, že by se jeho dávná láska mohla natolik změnit. Jak ale tvrdí Sylva, za to, co se z ní stalo, může právě Jakub.

Sledujte jejich konfrontaci v extra sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jak se budou na Jakubův příjezd tvářit ostatní ze Slunečné? A proč se vlastně objevil?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří předpremiérových epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.