Extra video: Julii čeká totální romantika s veterinářem. Jen se trochu zvrtne…

Julie se sbližuje s veterinářem Martinem, bohužel ale sbližování nabírá takové intenzity, jak by Julču ani ve snech nenapadlo. Namísto romantického pikniku ji totiž čeká pořádná túra. Jak se bude Julie tvářit? To sledujte v další epizodě seriálu Slunečná, kterou uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

Martin Julii navnadí na romantický piknik v přírodě. Taková představa se Julče samozřejmě moc líbí. To ale netuší, co ji s Martinem čeká. Martin totiž pojme piknik po svém – jako procházku.

Julča je ale každý pohyb poměrně skoupá, a když se dozví, že romantický piknik by měl proběhnout v lokalitě vzdálenější než docházková, je idea romantiky ta tam. Martin od Julie dostane řádnou „držkovou“.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Je tohle konec jednoho rodícího se vztahu? Na to se podívejte ve 44. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.