Extra video: Julii čeká totální romantika s veterinářem. Jen se trochu zvrtne…

Julie se sbližuje s veterinářem Martinem, bohužel ale sbližování nabírá takové intenzity, jak by Julču ani ve snech nenapadlo. Namísto romantického pikniku ji totiž čeká pořádná túra. Jak se bude Julie tvářit? To sledujte v další epizodě seriálu Slunečná, kterou uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

Martin Julii navnadí na romantický piknik v přírodě. Taková představa se Julče samozřejmě moc líbí. To ale netuší, co ji s Martinem čeká. Martin totiž pojme piknik po svém – jako procházku.

Julča je ale každý pohyb poměrně skoupá, a když se dozví, že romantický piknik by měl proběhnout v lokalitě vzdálenější než docházková, je idea romantiky ta tam. Martin od Julie dostane řádnou „držkovou“.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Je tohle konec jednoho rodícího se vztahu? Na to se podívejte ve 44. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat v úterý ve 20.15 na Primě nebo již nyní v exkluzivní online předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.