Seriály a filmy

18. února 2021 05:58

Extra video: Lídino temné tajemství vyjde na povrch. Slunečná přinese rodinné drama

To, že Franta Vacek není biologickým otcem Štěpána, diváci dobře vědí. Ve čtvrtek se to na Primě v 81. epizodě seriálu Slunečná dozví i samotný Franta. Jak bude reagovat? Sledujte už teď ukázky!

U Vackových se všichni bojí o Štěpánovo zdraví. Jeho jediná ledvina opětovně zkolabovala a vypadá to, že mu už nepomůže ani věhlasný nefrolog, kterého povolal Janek. Je sice zařazen do transplantačního programu, ale dárce v nedohlednu. Lídu stresuje navíc ještě jedna poměrně zásadní věc – Franta se už už chystá, že Štěpánovi ledvinu dá. Jen Lída s Leošem Kratinou ale vědí, že František není Štěpánův biologický otec, a nemůže tedy být dárcem.

Objeví se sice dárce ledviny a začínají pomalu přípravy na transplantaci, nicméně nic nebude probíhat bez komplikací. Lída dokonce dostane doporučení od Štěpánovy ošetřující lékařky kontaktovat biologického otce, který by mohl být dárcem. Franta coby milující otec začne jednat na vlastní pěst. Vypraví se opět do nemocnice na testy, kde mu opět řeknou, že není vhodným dárcem. Genetické testy se proto i přes nevoli sestřičky budou opakovat. U Vackových je tím pádem zaseto na pořádný rodinný problém…

Podívejte se ukázku ze seriálu Slunečná:

Na statek se z Amazonie vrátil Tonyho bratr Jakub. S jakou se na Slunečnou vrací? Proč byl skutečně s Amazonii, to nikdo na statku neví, jenže na Bětu a na Rózu si nikdo nepřijde, zejména Róza si situaci domyslí skoro podle pravdy a situaci samozřejmě vycítí i Týna.

Spolupráce s nepřítelem

Hana, Janek i Vilda řeší, co se stalo s Johnem. Stále se nikomu neozývá, až už to začíná být podezřelé. Že by opravdu utekl od oltáře? To se nikomu z jeho nejbližší trojice nezdá. Proč ale na svatbu s Denisou nepřišel? Odpověď se nabízí – nebyl John unesen?

Linhart osloví Honzáka, zda s tím nemá něco společného. Ten jim však nabídne pomoc, protože vidí, že by o pátrání mohl napsat článek, který bude trhák. Zdá se, že se dva nesmiřitelné tábory v záchraně Johna spojí. Sledujte nečekané vyústění zkoušky ve videu:

Denisa je stále přesvědčena o tom, že jí John utekl od oltáře, poté ale na myšlenku, že byl možná unesen, přistoupí. Zejména ve chvíli, kdy jí dojde, že ji někdo pravděpodobně sleduje…

Sylva se snaží, aby statek prosperoval, přivede proto filmařskou produkci. Všichni jsou nadšeni, slepicím se ale do natáčení nechce. Proč? Bojí se, že jde o pornografii:

Jak to dopadne? To uvidíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v 81. epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.