Extra video ze seriálu Slunečná: Lída chce Týnu zničit. Podaří se jí to?

Lída Vacková má dokonalý plán, jak zničit Týně život. Podívejte se, co si na Týnu vymyslela, už teď v extra videu ze seriálu Slunečná, jehož další premiérovou epizodu můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě nebo online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Své nejlepší kamarádce Janě Kratinové se Lída svěří s dokonalým plánem, jak Týně zničit život. Chce ve vesnici rozhlásit, že to nebyla Týna, kdo utekl od oltáře, ale že to bylo vlastně celé naopak, že to ona a Štěpán odhalili Týniny nevěry a umožnili jí svatbu zrušit.

O manipulačních schopnostech Lídy Jana nijak nepochybuje, ale tohle už se jí zdá velké sousto i pro manipulátora Lídina ražení. Jenže Lída je neoblomná a je přesvědčená, že se jí vše dle plánu zadaří.

Podívejte se na její sebedůvěru ve videu ze seriálu Slunečná:

Na to, jak se Lídě její plán vydaří, se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.