Extra video ze seriálu Slunečná: Svatba se Sylvou? Ani omylem, Štěpán tohle nedá

Štěpánovi právě došlo, co by to znamenalo oženit se Sylvou. S vidinou podobné semetriky po boku se rozhodne na celý sňatek vykašlat. Lída bude zuřit! Co proti rozhodnutí svého syna podnikne? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Nejprve to vypadalo, že k sobě Štěpán a Sylva opravdu dokonale pasují, jeden stejný hajzlík jako druhý. Jenže Sylvina vypočítavost a lenost, to je moc i na Štěpána. Po jednom „velmi podařeném“ společném ránu proto Štěpán učiní razantní rozhodnutí – Sylvu si za ženu nevezme. Rovnou se svým plánem seznámí i své rodiče. Zejména Lída z toho bude vedle – to, že by si Štěpán Sylvu nezval, by totiž významně ohrozilo její plán na ovládnutí statku.

Lída si stále naivně myslí, že Štěpána metodou cukru a biče donutí nakonec změnit názor. Jenže svým nátlakem docílí přesného opaku. Štěpán už má celé rodiny dost a než by poslouchal tyhle dobře míněné rady, raději vylétne z rodinného hnízda. Jeho matka z toho bude na nervy!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Kam se nakonec Štěpán uchýlí? A jakými metodami se bude snažit Lída u svého syna změnit názor? Na to se podívejte ve 43. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.