Extra video ze seriálu Slunečná: Svatba se Sylvou? Ani omylem, Štěpán tohle nedá

Štěpánovi právě došlo, co by to znamenalo oženit se Sylvou. S vidinou podobné semetriky po boku se rozhodne na celý sňatek vykašlat. Lída bude zuřit! Co proti rozhodnutí svého syna podnikne? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Nejprve to vypadalo, že k sobě Štěpán a Sylva opravdu dokonale pasují, jeden stejný hajzlík jako druhý. Jenže Sylvina vypočítavost a lenost, to je moc i na Štěpána. Po jednom „velmi podařeném“ společném ránu proto Štěpán učiní razantní rozhodnutí – Sylvu si za ženu nevezme. Rovnou se svým plánem seznámí i své rodiče. Zejména Lída z toho bude vedle – to, že by si Štěpán Sylvu nezval, by totiž významně ohrozilo její plán na ovládnutí statku.

Lída si stále naivně myslí, že Štěpána metodou cukru a biče donutí nakonec změnit názor. Jenže svým nátlakem docílí přesného opaku. Štěpán už má celé rodiny dost a než by poslouchal tyhle dobře míněné rady, raději vylétne z rodinného hnízda. Jeho matka z toho bude na nervy!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Kam se nakonec Štěpán uchýlí? A jakými metodami se bude snažit Lída u svého syna změnit názor? Na to se podívejte ve 43. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.