Franta Vacek ze seriálu Slunečná není otcem Štěpána. A dozví se to v nejhorší možnou chvíli

Štěpán Vacek, přítel Týny Popelkové ze seriálu Slunečná, se stal účastníkem vážné dopravní nehody. Hnutím osudu se v souvislosti s tím jeho otec Franta dozvídá, že Štěpán není jeho biologický syn. Jak je to možné?

Díky bystrému úsudku Janka Linharta, který Štěpána po autonehodě vytáhl z hořícího vozu, a tím mu doslova zachránil život, Štěpán přežil. Jeho zranění jsou ale vážná – podle lékařů to vypadá, že bude Štěpán potřebovat novou ledvinu.

Jeho otec Franta se samozřejmě nabídne jako první, bohužel se ale dozvídá nepříjemnou novinku – podle genetických testů není Štěpánovým biologickým otcem…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná, jak to Frantu dostane:

Jak se něco takového může stát? Svěří se Franta se šokujícím zjištěním někomu, nebo uhodí přímo na svoji manželku Lídu?

Na to se můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy druhou epizodu seriálu Slunečná bude od 20.15 vysílat televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.