Hana promluví Johnovi do duše kvůli Jankovi. Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná

John Linhart Jankovi nikdy nebyl tím nejlepším tatínkem, jakkoliv se snaží. Zkrátka mu to není vlastní. Právě proto Hana nerada vidí, když se ti dva rozhádají. Právě jako teď kvůli kontroverznímu podnikateli Biskupovi. Protože Hana zná oba Linhartovy odjakživa, je jedním z mála lidí, kdo si dovolí být k Johnovi zcela upřímný. Podívejte se už teď v ukázce, jak Johnovi promluví do duše. A nebere si servítky! Jak se záležitost mezi Jankem a Johnem vyřeší, to uvidíte

John Linhart je sice úspěšný podnikatel, zároveň je to ale i bohém, který si s časovými údaji moc hlavu nedělá, stejně jako si nedělá hlavu se spoluprací s kontroverzními osobnostmi, jakou je například podnikatel Biskup. Spolupráci s ním Janek za sebe i za Solange zamítl, John chce ale s Biskupem spolupracovat sám s Romanem. Proti tomu Janek nic nemá.

Když ale John přijde na schůzku s Biskupem pozdě, a Janek se podnikateli odmítne věnovat, protože sám s ním nechce mít nic společného, je oheň na střeše. Johna Jankův zamítavý postoj k Biskupovi naštve. Otec se synem se kvůli tomu ostře pohádají.

Bude to Hana, která se dva Linharty bude pokusit opět sblížit. Jako jedna z mála si totiž může dovolit být k Johnovi zcela upřímná. Vše mu řekne zcela bez servítek!

Podívejte se na to, jak mu promluví do duše, ve videu ze seriálu Slunečná:

Jak se bude John na Haninu upřímnost tvářit? A udělá na základě jejích rad vůči Jankovi vstřícný krok?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, v níž se mimo jiné dozvíte i to, jak se Roman pokusí Janka i Johna podrazit. Pokud byste byli hodně nedočkaví, můžete se na 25. epizodu Slunečné podívat v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.