Seriály a filmy

6. dubna 2021 20:20

Jak moc horké je to s Johnovou amnézií? Sledujte seriál Slunečná už teď

Janek s Týnou odvezli Johna Linharta ze Slovenska do Čech. Paměť se mu ale stále nevrací… Nebo ano? Podívejte se na to už teď v extra ukázce z 95. epizody seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně.

Johna Linharta našel Janek na Slovensku pod Popradem s totálním oknem. Vůbec neví, kde se na Slovensku vzal, ani co je zač. A bohužel mu ani Hana, Janek, a dokonce ani těhotná Denisa, s níž čeká dítě, nedokáží pomoci. Neuvědomuje si, kolik je mu let ani co vlastně dělá.

Všichni ale s Johnem mají trpělivost a snaží se mu dle rad lékařů pomoci. Johnovi se nicméně paměť ne a ne vrátit. Nebo ano? Překvapí totiž Hanu, když si v kanceláři naprosto automaticky nalije panáka z jejího stolu.

Sledujte ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Jak to tedy je? Opravdu trpí John ztrátou paměti? Jak se na tohle všechno bude dívat Denisa?

Na to se podívejte v 95. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď v extra předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.