Životní styl

8. prosince 2020 05:59

Jak to dopadne s Johnem Linhartem? V seriálu Slunečná se bude lámat chleba!

John Linhart sedí ve vězení za údajnou vraždu podnikatele Košuta. A nevypadá to s ním zrovna dobře. Dojde na očištění jména Linhartů, nebo nakonec skončí ve vězení i Janek? Sledujte seriál Slunečná v úterý ve 20:15 na Primě.

Na statku Slunečná a celkově ve vsi Slunečná jsou v poslední době všichni na trní. Janek Linhart (Marek Lambora) totiž do malé vísky přivedl jisté mafiánské móresy. Nebo jsou o tom minimálně všichni přesvědčeni a Jankovi se vůbec nedaří očistit své jméno. Jeho otec, známý podnikatel John Linhart, navíc toho času sedí ve vězení kvůli údajné vraždě konkurenčního podnikatele Košuta.

Janek se snaží přesvědčit policii, ale hlavně lásku svého života Týnu Popelkovou, že veškerá obvinění vedoucí k němu i jeho otci jsou falešná. Moc se mu to ale nedaří, Košut je stále nezvěstný, John ve vazbě a na Janka se blíží další pohroma v podobě policistů směřujících přímo na statek, kde ho zastihnou s „klepety v ruce“ ve společnosti Týny. To jí moc radost neudělá.

Na Slunečné se ale rýsuje i přes zlou krev mezi Týnou a Jankem něco hezkého, a to mezi Tomem a Erikou. Tomovi totiž možná konečně dojde, jak to s ním Erika myslí. Šarmantní brunetka mu to dá zcela otevřeně najevo. Pochopí to ale Tom?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

A hostinec na Slunečné navštíví nečekaně velký host. Jaký? Na to se mrkněte ve videu:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.