Seriály a filmy

18. února 2021 20:20

Janek a Honzák jako nerozlučná dvojka? Slunečná přinese nečekané spojenectví

Novináři Honzákovi oba Linhartovi donedávna nemohli přijít na jméno. Nyní se ale situace radikálně mění. Podívejte se už teď na ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná.

John Linhart je nezvěstný a nevypadá to, že by důvodem jeho zmizení byla nechuť ke sňatku s těhotnou Denisou. Janek, Vilda i Hana a nyní už i Denisa mají možná oprávněné obavy, že Johna Linharta někdo unesl. Jak ale zjistit, kde John je? Žádní únosci se dosud neozývají.

Právě proto Janek s Vildou nečekaně povolali Honzáka. A jak se ukazuje, vsadili na dobrou kartu. Coby investigativec funguje totiž Honzák na výbornou. Sebevědomí mu navíc nechybí a věří si, že se mu Johna podaří vypátrat. Proč to tedy nezkusit?

Sázka na správnou kartu

Spojenectví s Honzákem opravdu začne nést své ovoce. I když má totiž Janek přístup k řadě informačních zdrojů, Honzák je v tomto ohledu vybaven lépe. Nejenže se sám dovtípí toho, kdo by měl zájem na tom Johna poškodit, ale dokonce i zjistí, kde se inkriminovaná osoba nachází:

Že by stál za únosem Johna Linharta skutečně Košut? Na to se podívejte v dalších epizodách seriálu Slunečná vždy v úterý a ve čtvrtek na Primě od 20:15 nebo on-line. Díky iPrima Videopůjčovně můžete Slunečnou sledovat dokonce dřív než v televizi:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.