zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Janek a Honzák jako nerozlučná dvojka? Slunečná přinese nečekané spojenectví

Janek Linhart hledá v seriálu Slunečná svého otce
Autor: FTV Prima/ Slunečná Janek Linhart hledá v seriálu Slunečná svého otce
novakod , Vydáno: 18.02.2021
Novináři Honzákovi oba Linhartovi donedávna nemohli přijít na jméno. Nyní se ale situace radikálně mění. Podívejte se už teď na ukázky z úterní epizody seriálu Slunečná.

reklama

John Linhart je nezvěstný a nevypadá to, že by důvodem jeho zmizení byla nechuť ke sňatku s těhotnou Denisou. Janek, Vilda i Hana a nyní už i Denisa mají možná oprávněné obavy, že Johna Linharta někdo unesl. Jak ale zjistit, kde John je? Žádní únosci se dosud neozývají.

Právě proto Janek s Vildou nečekaně povolali Honzáka. A jak se ukazuje, vsadili na dobrou kartu. Coby investigativec funguje totiž Honzák na výbornou. Sebevědomí mu navíc nechybí a věří si, že se mu Johna podaří vypátrat. Proč to tedy nezkusit?

Sázka na správnou kartu

Spojenectví s Honzákem opravdu začne nést své ovoce. I když má totiž Janek přístup k řadě informačních zdrojů, Honzák je v tomto ohledu vybaven lépe. Nejenže se sám dovtípí toho, kdo by měl zájem na tom Johna poškodit, ale dokonce i zjistí, kde se inkriminovaná osoba nachází:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (82) - Janek je střelec

Že by stál za únosem Johna Linharta skutečně Košut? Na to se podívejte v dalších epizodách seriálu Slunečná vždy v úterý a ve čtvrtek na Primě od 20:15 nebo on-line. Díky iPrima Videopůjčovně můžete Slunečnou sledovat dokonce dřív než v televizi:

reklama

Související témata: Slunečná , seriál slunečná , iprima.cz slunecna , exkluzivní ukázky

reklama

Přečtěte si také

reklama