Janek se začíná pod tíhou milenek hroutit. Tentokrát to bude v seriálu Slunečná hodně těsné!

Janek Linhart miluje výzvy a krásné ženy. Ženy milují jeho. Jenže nyní se to začíná trochu komplikovat, když ho překvapí návštěvou v Praze jeho milenka Klára a zároveň je v Praze i jeho přítelkyně Denisa. Jak tohle dopadne? Mrkněte se na to už teď v předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

S Klárou, dcerou jednoho z obchodních partnerů firmy Solange, si Janek začal už minulosti. Styky s ní udržuje v podstatě proto, aby z toho mohla jeho firma profitovat. Situace se ale komplikuje. Klára totiž Janka překvapí v Praze přímo v jeho kanceláři.

Janek je zprvu v klidu, je totiž přesvědčený o tom, že jeho přítelkyně Denisa je na Kanárských ostrovech. To se ale ošklivě mýlí! Denisa totiž právě sedí v letadle směr Praha. Jenže Klára je neoblomná a po Jankovi požaduje, aby jí dělal společnost… Všechno bude muset nakonec vyřešit bezkonkurenční Hana!

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Dojde Denise, že něco není v pořádku? Nebo se vše pro tentokrát podaří zakamuflovat? Podívejte se na to v další epizodě seriálu Slunečná ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo si ji užijte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.