zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Jankovi a Týně hrozí v seriálu Slunečná smrtelné nebezpečí. Zjistí to Hana a Běta

Týně a Jankovi hrozí v seriálu Slunečná velké nebezpečí
Autor: FTV Prima/ Slunečná Týně a Jankovi hrozí v seriálu Slunečná velké nebezpečí
novakod , Vydáno: 22.11.2020
Hana a Běta jsou obě poměrně velké „čarodějnice“. Hana využívá pro náhled do budoucnosti své karty, Běta vlastně všechno kolem, a hlavně svoji intuici. A nyní je oběma jasné, že se blíží katastrofa! Jaká? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě. Opravdu půjde o život.

reklama

Běta je na Slunečné považovaná trochu za čarodějnici. Věří na špatná znamení, a právě jedno takové se objeví. Věděli jste, že rozbité vajíčko se dvěma žloutky znamená obrovské nebezpečí? Julie to nevěděla také a navíc na podobná znamení nevěří.

Bětu ale tentokrát opravdu naštve. Když totiž hodí na zem další vajíčko, a to se rozbije, také v něm najde dva žloutky. A Bětě začíná být jasné, že je zle a opravdu jde o život. Jenže komu a za jakých okolností?

Slunečná (62): 2 žloutky
Slunečná (62): 2 žloutky

O život půjde možná Lídě. Poté, co Sylvě opravdu připadl její pramen, v rychlé akci se rozhodnou vodu převést na jejich pozemky, aby ji mohly začít rychle stáčet a prodávat.

Vinou osudu se ale stane, že Týně a Jankovi vyschne u uzdravovny studna. Týna okamžitě pojme podezření, že za záležitostí stojí Lída.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Slunečná (62) - upoutávka
Slunečná (62) - upoutávka

Ta poprosila všechny chlapy z vesnice, aby jí se stavbou pomohli. Nyní, když ale všichni vidí, jak Týně zatopila, na Vackovy se naštvou. Chudák Franta, kterého Lída se Sylvou s celou stavbou naprosto obešly, neví kudy kam. Na svoji ženu je naštvaný, jednak protože mu neřekla o svém záměru, ale také kvůli tomu, že tuší, jak moc velkou má Lída radost z toho, že Týně zničila studnu. I když to možná neudělala schválně. Možná ale ano…

Sledujte ve videu konfrontaci Týny s Lídou kvůli studni:

Slunečná (62): Zničila Lída pramen
Slunečná (62): Zničila Lída pramen

A studna bude i dějištěm onoho dramatu, kdy půjde o život. Nejen Běta, ale také Hana totiž objeví špatné znamení. V kartách Haně vyjde totiž ne jedna, ale hned dvě Smrtky, to už je na pováženou. Začne se okamžitě shánět po Jankovi. Toho se jí sehnat nepovede, podaří se jí kontaktovat alespoň Vildu. Když pak přijíždí na statek a společně s Bětou si dají jedna a jedna dohromady, je jasné, že je zle.

Podívejte se na dramatickou scénu ze seriálu Slunečná:

Slunečná (62): Dvakrát smrtka
Slunečná (62): Dvakrát smrtka

Jaké nebezpečí Jankovi a Týně hrozí? A podaří se všem zakročit včas? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná seriál , slunečná online , jde o život , Slunečná předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama