Životní styl

22. listopadu 2020 10:00

Jankovi a Týně hrozí v seriálu Slunečná smrtelné nebezpečí. Zjistí to Hana a Běta

Hana a Běta jsou obě poměrně velké „čarodějnice“. Hana využívá pro náhled do budoucnosti své karty, Běta vlastně všechno kolem, a hlavně svoji intuici. A nyní je oběma jasné, že se blíží katastrofa! Jaká? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě. Opravdu půjde o život.

Běta je na Slunečné považovaná trochu za čarodějnici. Věří na špatná znamení, a právě jedno takové se objeví. Věděli jste, že rozbité vajíčko se dvěma žloutky znamená obrovské nebezpečí? Julie to nevěděla také a navíc na podobná znamení nevěří.

Bětu ale tentokrát opravdu naštve. Když totiž hodí na zem další vajíčko, a to se rozbije, také v něm najde dva žloutky. A Bětě začíná být jasné, že je zle a opravdu jde o život. Jenže komu a za jakých okolností?

O život půjde možná Lídě. Poté, co Sylvě opravdu připadl její pramen, v rychlé akci se rozhodnou vodu převést na jejich pozemky, aby ji mohly začít rychle stáčet a prodávat.

Vinou osudu se ale stane, že Týně a Jankovi vyschne u uzdravovny studna. Týna okamžitě pojme podezření, že za záležitostí stojí Lída.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody:

Ta poprosila všechny chlapy z vesnice, aby jí se stavbou pomohli. Nyní, když ale všichni vidí, jak Týně zatopila, na Vackovy se naštvou. Chudák Franta, kterého Lída se Sylvou s celou stavbou naprosto obešly, neví kudy kam. Na svoji ženu je naštvaný, jednak protože mu neřekla o svém záměru, ale také kvůli tomu, že tuší, jak moc velkou má Lída radost z toho, že Týně zničila studnu. I když to možná neudělala schválně. Možná ale ano…

Sledujte ve videu konfrontaci Týny s Lídou kvůli studni:

A studna bude i dějištěm onoho dramatu, kdy půjde o život. Nejen Běta, ale také Hana totiž objeví špatné znamení. V kartách Haně vyjde totiž ne jedna, ale hned dvě Smrtky, to už je na pováženou. Začne se okamžitě shánět po Jankovi. Toho se jí sehnat nepovede, podaří se jí kontaktovat alespoň Vildu. Když pak přijíždí na statek a společně s Bětou si dají jedna a jedna dohromady, je jasné, že je zle.

Podívejte se na dramatickou scénu ze seriálu Slunečná:

Jaké nebezpečí Jankovi a Týně hrozí? A podaří se všem zakročit včas? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.