John se chce sblížit s Jankem. Ten na něj ale v seriálu Slunečná kašle

John se setká s Jankem na statku Slunečná a nabídne mu, aby se vrátil zpátky do firmy. Janek ho ale nevybíravě odmítne. Proč? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě.

Když se John na statku Slunečná po dlouhé době setká s Jankem a vidí, jak se mu přes všechna příkoří podařilo opět pozvolna rozjet byznys, je na svého syna hrdý. Začíná na něm být dokonce vidět i to, že možná trochu lituje toho, že Janka z firmy odstavil. Jak se ukazuje, Roman totiž není zdaleka tak schopný jako Janek.

John proto synovi nabídne, aby se do firmy vrátil. Janek ale pro Johna nemá vlídného slova a slova díků už vůbec ne. John si navíc klade jednu podmínku – Janka přijme zpět do Solange jedině za předpokladu, že Janek uzná, že měl John pravdu. Jak Janek zareaguje?

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Naštve Johna to, jak se k němu Janek chová? A co řekne John Týně, kterou na Slunečné potká? Podívejte se na to ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.