Jsme chudí a táta je hloupý! Tak přesně tohle zahlásí malý Matěj v seriálu Slunečná

Na statku Slunečná žije také ovdovělý Tom se svými dvěma syny. V poslední době stále častěji řeší problémy se svou bývalou tchyní, která začíná o své vnuky naplno bojovat a neštítí se ničeho. Problém vyeskaluje už v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat na Primě.

Vojta a Matěj strávili s babičkou prázdniny na horách ve Špindlerově Mlýně. Oběma se jim samozřejmě na horách moc líbilo, mladší Vojta se už domů ale těšil. Za to starší Matěj, ten by se nejraději na Slunečnou vůbec nevracel a raději zůstal u babičky.

Má totiž pocit, že se na statku u svého otce nemá dobře. Babička ho totiž výborně naočkovala a Běta s Rózou se od něj dozví hodně zajímavé věci. Jaké?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Matěj se zkrátka s ničím nemaže a bez obav řekne vše, co si myslí. To ale není všechno. V další epizodě seriálu Slunečná vyvede ještě něco mnohem horšího!

Co? Na to si počkejte do úterý, kdy Slunečnou bude od 20.15 vysílat televize Prima. Na epizodu se samozřejmě můžete podívat už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.