Životní styl

12. ledna 2021 08:59

Kdy se Marek Lambora zamiloval do Evy Burešové?

Už je to rok, co Janek Linhart poprvé zavítal na statek Slunečná, kde se seznámil s Týnou. Je to také rok, co Slunečná vládne televizním obrazovkám. Hitem mezi českými seriály se stala od svého počátku. Ústřední dvojice Eva Burešová coby Týna a Marek Lambora jako Janek už rok vypráví své příběhy. Stali se z nich miláčci fanoušků Slunečné.

Svou premiéru si seriál Slunečná odbyl 11. ledna 2020 a hned od prvního dílu se těšil více než milionové přízni diváků. Ve svém úspěchu pokračuje i rok poté, co byl na televizi Prima odvysílán první díl. Teď jich mají diváci za sebou už 69 a 70. se opět vrací po vánoční pauze na obrazovky – přesně rok a den od loňské premiéry.

Podívejte se, jak to celé začalo:

Herečka Eva Burešová a Marek Lambora se díky svým postavám Týny Popelkové a Janka Linharta stali velmi oblíbenými a řádně se jim rozrostla fanouškovská základna. „Tím, jaký Janek je a jak se ze začátku proměnil v toho, kdo je teď, tak to nějak v lidech rezonuje. Oblíbili si tu postavu, tím pádem si oblíbili i mě a je to milý. Je toho dost, teda co se sociálních sítí týká, ale je to víc příjemný, než že by to nějak komplikovalo život,“ prozrazuje Marek Lambora, jak se mu za rok změnil život s Jankem.

To, že se Slunečná vysílá už tak dlouho, Eva Burešová ani nevnímá. „Slunečná je rok na obrazovce, ale my všichni jsme tady spolu rok a půl. Je to super a jsem ráda, že se naše práce divákům líbí a že je stále co točit,“ upřesňuje seriálová Týna a přiznává, že má se svou postavou docela dost společného. „My jsme si s Týnou v hodně věcech podobné, tak ji úplně nemůžu opustit, když vyjdu z ateliérů. Ale velmi ráda jsem udělala změnu, když byly Vánoce – nechala jsem si udělat nehty, protože mi to strašně chybí. Vždy jsem měla dlouhé, červené, černé a bílé, a to se k Týně nehodí. V okamžiku, kdy je nějaké volno v natáčení, okamžitě naběhnu do studia a nechám si prodloužit nehty. V tomhle Týnu velmi ráda opouštím,“ směje se herečka.

Připomeňte si vztah Janka a Týny v seriálu Slunečná:

Za dobu, co Marek Lambora chodí do ateliérů Slunečné, si už stihl vypěstovat i malou závislost. „Káva před natáčením je pro mě zásadní věc, a když ji nestihnu, než začneme točit, tak jsem takový nervózní. Zaprvé mám na ni celou dobu chuť a zadruhé je to základ mého rituálu, kdy si sednu do malé místnůstky, dám si kafe, čtu si scénáře a připravuju se na celý den.“

Eva Burešová je malinko nervózní z toho, když jí scénář předepisuje kuchyň a vaření. „Hodně často vaříme, ale nevaříme tak, jak bychom reálně vařili. Je to o krájení, přidávání něčeho do hrnců a všechno musíme dělat opatrně, abychom nedělali hluk, aby to nebylo slyšet do portů, abychom hlukem nezkazili repliky. A nejen díky tomu jsem si o Vánocích uvědomila, že neumím vůbec vařit, že akorát umím dělat, že to umím, takže to je pro mě náročné,“ usmívá se hlavní hrdinka a děkuje divákům za přízeň, kterou seriálu Slunečná věnují.

Připomeňte si všechny příběhy ze statku na Slunečné pěkně od začátku v archivu iPrima, kde se můžete podívat na všechny odvysílané epizody svého oblíbeného seriálu:

A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.