zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Klára se dozví, Pupík je švorc. Podívejte se na extra video ze seriálu Slunečná!

Klára měla v seriálu Slunečná původně zálusk na Janka
Autor: FTV Prima/ Slunečná Klára měla v seriálu Slunečná původně zálusk na Janka
novakod , Vydáno: 08.01.2021
Klára Matějková je přesvědčená, že Roman Maxa je to nejlepší, co ji v životě potkalo. Teď se ale dozví, že všechno je jinak… Jak bude reagovat? Podívejte se na to v exkluzivním videu ze seriálu Slunečná, který sledujte ne Primě už 12. ledna od 20:15!

reklama

Klára Matějková se ve Slunečné objevila coby urputná, leč trochu jednodušší milenka Janka Linharta. Janek se Kláry nemohl vůbec zbavit, proto ji ve spolupráci s Hanou nastrčili Romanovi. Tomu se Kláru podařilo okouzlit. A díky jmění jejího otce se Klára stala pro Romana doslova zlatým dolem.

Jenže nyní se Romanovi začal jeho dokonalý plán na bohatou nevěstu hroutit po rukama, konkrétně momentem, kdy ho John vyhodil ze Solange. Roman proto nebude na nic nečekal a Kláru požádal o ruku.

Stane se ale přesně to, čeho se chtěl vyvarovat. Ještě před sňatkem se Klára dozví pravdu o skutečné výši Romanova konta. Jak zareaguje? Podívejte se na to ve scéně, kdy se v Solange setká s Mirkou a Hanou.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (70): Klára se dozví pravdu

72. epizodu seriálu Slunečná sledujte již v úterý 12. ledna ve 20:15 na Primě! A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , exkluzivní scéna , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama