Životní styl

8. ledna 2021 05:59

Klára se dozví, Pupík je švorc. Podívejte se na extra video ze seriálu Slunečná!

Klára Matějková je přesvědčená, že Roman Maxa je to nejlepší, co ji v životě potkalo. Teď se ale dozví, že všechno je jinak… Jak bude reagovat? Podívejte se na to v exkluzivním videu ze seriálu Slunečná, který sledujte ne Primě už 12. ledna od 20:15!

Klára Matějková se ve Slunečné objevila coby urputná, leč trochu jednodušší milenka Janka Linharta. Janek se Kláry nemohl vůbec zbavit, proto ji ve spolupráci s Hanou nastrčili Romanovi. Tomu se Kláru podařilo okouzlit. A díky jmění jejího otce se Klára stala pro Romana doslova zlatým dolem.

Jenže nyní se Romanovi začal jeho dokonalý plán na bohatou nevěstu hroutit po rukama, konkrétně momentem, kdy ho John vyhodil ze Solange. Roman proto nebude na nic nečekal a Kláru požádal o ruku.

Stane se ale přesně to, čeho se chtěl vyvarovat. Ještě před sňatkem se Klára dozví pravdu o skutečné výši Romanova konta. Jak zareaguje? Podívejte se na to ve scéně, kdy se v Solange setká s Mirkou a Hanou.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

72. epizodu seriálu Slunečná sledujte již v úterý 12. ledna ve 20:15 na Primě! A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.