Končí definitivně vztah mezi Týnou a Jankem? To zjistíte v úterní epizodě seriálu Slunečná

Zvrat tohoto ražení jste v seriálu Slunečná určitě nečekali. Týna vyhodí Janka s Vildou ze statku. Co jí tak strašného provedou? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

Slunečnou otřese několik zásadních zjištění. Jako první na Slunečnou přijíždí syn profesora Kohouta. Se svým otcem se ale vůbec nechce sbližovat, jen mu sděluje smutnou novinu o tom, že profesorova bývalá žena zemřela a že se koná pohřeb.

Profesora zpráva psychicky dost dostane, i po rozvodu zůstala totiž láskou jeho života a dodnes lituje, jak život celé rodiny svým alkoholismem zničil. Jenže se stane přesně to, co by nemělo. Kvůli stresu z pohřbu profesor opět sáhne po láhvi s alkoholem…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Ani u Vacků není klid. Lída zjistí, že vila, kvůli které se k nim děda chtěl stěhovat, mu už nepatří a je přepsaná na jiného vlastníka. Vyšle tedy Frantu, aby zjistil, co se vlastně děje. Ten přichází se zdrcující novinou – děda bydlí u známých a o vilu asi nenávratně přišel. Ale kdepak, pokud jde o majetek, to by nebyla Lída, aby se nepostarala…

Konec mezi Týnou a Jankem?

Na Slunečnou za Jankem dorazí Roman, který je přesvědčený, že na statku vymýšlí projekt solární elektrárny a Týnu jen manipuluje do toho, aby mu prodala pozemky. I když Romanovy domněnky nejsou vůbec pravdivé, začínají žít vlastním životem. Týna totiž jejich hovor zaslechne, a co hůř, v odpadkovém koši ve Vildově pokoji najde i rozpracovaný projekt na celou elektrárnu. Tohle vypadá na konec vztahu Janka a Týny!

Podívejte se na upoutávku k další epizodě Slunečné:

Týna totiž Janka s Vildou nekompromisně vyhodí, dokonce s puškou v ruce! Je to opravdu konec? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.