Lída má v seriálu Slunečná velký byznys plán. Zahrnuje svatbu Štěpána a Týny!

Že by se Lída tak těšila na svatbu svého syna s Týnou kvůli tomu, že by chtěla, aby byl její syn šťastný? To si snad nikdo, kdo Lídu zná, nemůže myslet… A také, že to tak není. Lída má totiž plán, jak vydělat těžký peníz. Podívejte se na to ve 23. epizodě seriálu Slunečnou, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Lídu už od svatby s Frantou štvalo, že ji Vackovi berou jako chudou příbuznou, která se provdala do bohaté rodiny. A pravda je, že děda Vacek si to své snaše nikdy neodpustí připomenout. Jenže Lída je ambiciózní žena a nyní vycítila obrovskou šanci.

Statek brala jako ideální šanci k rozjezdu už od úmrtí Martina Popelky. Nyní, když se jí ale konečně povedlo dotlačit Štěpána a Týnu ke svatbě, je to ještě lepší. A co ale se statkem vlastně zamýšlí? Dědovi Vackovi to pěkně vysvětlí.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná už teď:

Jenže vzhledem k tomu, že Štěpánovi ani Týně se do sňatku moc nechce, Lídin byznys je v ohrožení… Jak to se svatbou dopadne?

Na to se podívejte ve 23. epizodě seriálu Slunečnou, kterou Prima vysílá v úterý 31. března ve 20.15. Nebo se na ni můžete podívat už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek
Štítky byznys seriál slunečná online svatba

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.