Lída Vacková se v seriálu Slunečná zase předvede. Pohádá se s úplně každým

S Janou Kratinovou, dcerou Julčou, a dokonce i manželem Frantou. Proč? Možná proto, že je to lehce fúrie. Posuďte sami v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Ačkoliv se Julie tváří, že je Jana Kratinová jediná skutečná kamarádka její matky, Lída má jasno – tohle přátelství skončilo. Bohužel, ani její manžel, ani její dcera neprojeví dostatečný zájem o to, co se vlastně stalo, takže bude, jako již tradičně, u Vacků oheň na střeše.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Kvůli čemu se Jana s Lídou tedy pohádaly? A podaří se to Frantovi a Leošovi urovnat i za cenu vlastní oběti? To uvidíte již toto úterý na Primě ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná nebo ji sledujte již nyní v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.