Lída zmlátí Týnu. Proč? Podívejte se na to už teď ve videu ze seriálu Slunečná

Lída Vacková má na Týnu vztek. A pravda je, že oprávněně, když nechala Štěpána stát před oltářem. Když ale Týnu fyzicky napadne, zdá se to jako přehnaná reakce snad úplně všem. Podívejte se na to už teď ve videu a nezapomeňte se dívat v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Slunečná.

To, že se neuskutečnila svatba mezi Štěpánem a Týnou, štve Lídu hned z několika důvodů. Ne snad, že by jí bylo tak líto Štěpána, ale jeho svatbu s Týnou brala jako prostředek k tomu, jak snadno přijít ke statku. Vždyť už ostatně měla i jasně stanovený byznys plán, co se statkem udělá.

Lídu ale štve také to, jak vypadá v očích ostatních lidí ze vsi. Má pocit, že Týna ji i celou jejich rodinu před Slunečnou zostudila, když nepřišla k oltáři. Samotné Týně je jasné, že její chování nebylo zcela korektní, přijde se proto Štěpánovi až domů omluvit. Jak ale promptně usoudí děda Vacek, nápad to určitě není dobrý, což se potvrdí v momentě, kdy Týnu u sebe v domě zaregistruje Lída. Na Týnu se vrhne jako vzteklý pes.

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Oplatí Týna Lída stejnou mincí, nebo se k fyzickým útokům nebude snižovat? A jak moc bude Lída Týně ztěžovat život? Na to se podívejte již v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.