Seriály a filmy

16. května 2021 05:35

Lucie Benešová rozdává lásku! S kolegy ze seriálu Slunečná vyzdobili dětský domov

Myšlenka na to, že ozdobí nudné fasády Dětského domova Plzeň, se herečce Lucii Benešové rodila v hlavě už dlouho. Oslovila proto i své kolegy ze Slunečné, nasedlo se do dodávky a jelo se. Podívejte se, jak herci z oblíbeného seriálu televize Prima, udělali dětem z dětského domova velkou radost.

Do dětského domova začala Lucie Benešová jezdit před patnácti lety, kdy se tam setkala se svou novou dcerou Sárou, které tehdy bylo sedm let. Od té doby se dům stal její srdeční záležitostí. „Zdál se mi hrozně smutný už tenkrát a přemýšlela jsem, že když už děti mají takový pohnutý osud a trápení, tak ať aspoň ten dům má veselejší obal,“ přiznává Lucie a pustila se do vyjednávání. „Moc nám v tom pomohla televize Prima – přispěla nám na barvy v hodnotě 250 000. Moc děkuji také kolegům ze Slunečné. Krásně se toho ujali a bylo to skvělé. Povedlo se to.“

Lucie a další herci nejen ze seriálu Slunečná

Sama Lucie začala s malováním obrovských stromů a lezla po lešení. Malovala zátiší a tři dny si pěkně mákla. „Nejpilnější byli všichni. Denisa Nesvačilová dělala rodinu lišek, Roman Tomeš si přinesl omalovánky a podle nich nakreslil Krtečka a takového ptáčka. Lucka Polišenská udělala mega berušku. Eva Burešová motýlky. Kristýna Kociánová se taky vyšplhala do obrovské výšky. Přidala se k nám i Adéla Gondíková. Vážím si toho.“

Pozadu nezůstaly ani děti, které hercům pomáhaly, a zároveň jim připravily skvělé pohoštění. „To byly dorty, zákusky... To byste koukali, co tety a děti vykouzlily!“ pochvaluje si herečka, která byla překvapená i z toho, jak slečny z domova malují. „Pozvala jsem je, aby se přidaly – a holky byly úplné akademické malířky. Namalovaly strom s motýly, ze kterých vylétají další. Je to úžasné!“ dojímá se Lucie Benešová, která je šťastná, že vyšlo počasí, všichni se přidali, a zázračně to tak celé zapadlo do sebe.

„Nevěřila jsem, že to klapne, ale pochopila jsem, že ano – v momentě, kdy najížděli ti slavní lidé a já viděla, že se to daří. Je to bomba,“ říká šťastná seriálová Róza a ještě jednou všem děkuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.