zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Benešová rozdává lásku! S kolegy ze seriálu Slunečná vyzdobili dětský domov

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 16.05.2021
Myšlenka na to, že ozdobí nudné fasády Dětského domova Plzeň, se herečce Lucii Benešové rodila v hlavě už dlouho. Oslovila proto i své kolegy ze Slunečné, nasedlo se do dodávky a jelo se. Podívejte se, jak herci z oblíbeného seriálu televize Prima, udělali dětem z dětského domova velkou radost.

reklama

Do dětského domova začala Lucie Benešová jezdit před patnácti lety, kdy se tam setkala se svou novou dcerou Sárou, které tehdy bylo sedm let. Od té doby se dům stal její srdeční záležitostí. „Zdál se mi hrozně smutný už tenkrát a přemýšlela jsem, že když už děti mají takový pohnutý osud a trápení, tak ať aspoň ten dům má veselejší obal,“ přiznává Lucie a pustila se do vyjednávání. „Moc nám v tom pomohla televize Prima – přispěla nám na barvy v hodnotě 250 000. Moc děkuji také kolegům ze Slunečné. Krásně se toho ujali a bylo to skvělé. Povedlo se to.“

 

Lucie Benešová s kolegy ze seriálu Slunečná zkrášlila dětský domov
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lucie Benešová s kolegy ze seriálu Slunečná zkrášlila dětský domov

Lucie a další herci nejen ze seriálu Slunečná

Sama Lucie začala s malováním obrovských stromů a lezla po lešení. Malovala zátiší a tři dny si pěkně mákla. „Nejpilnější byli všichni. Denisa Nesvačilová dělala rodinu lišek, Roman Tomeš si přinesl omalovánky a podle nich nakreslil Krtečka a takového ptáčka. Lucka Polišenská udělala mega berušku. Eva Burešová motýlky. Kristýna Kociánová se taky vyšplhala do obrovské výšky. Přidala se k nám i Adéla Gondíková. Vážím si toho.“

Adéla Gondíková
Autor: FTV Prima/ Slunečná Adéla Gondíková

Pozadu nezůstaly ani děti, které hercům pomáhaly, a zároveň jim připravily skvělé pohoštění. „To byly dorty, zákusky... To byste koukali, co tety a děti vykouzlily!“ pochvaluje si herečka, která byla překvapená i z toho, jak slečny z domova malují. „Pozvala jsem je, aby se přidaly – a holky byly úplné akademické malířky. Namalovaly strom s motýly, ze kterých vylétají další. Je to úžasné!“ dojímá se Lucie Benešová, která je šťastná, že vyšlo počasí, všichni se přidali, a zázračně to tak celé zapadlo do sebe.

Eva Burešová a Denisa Nesvačilová
Autor: FTV Prima/ Slunečná Eva Burešová a Denisa Nesvačilová

„Nevěřila jsem, že to klapne, ale pochopila jsem, že ano – v momentě, kdy najížděli ti slavní lidé a já viděla, že se to daří. Je to bomba,“ říká šťastná seriálová Róza a ještě jednou všem děkuje.

 

Lucie Benešová má adoptovanou dceru Sáru

České celebrity, které adoptovaly děti. Pro hvězdu Slunečné nejlepší rozhodnutí!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , dětský domov

reklama

Přečtěte si také

reklama