Lucie Polišenská a Jan Plouhar zahořeli sesterskou láskou v seriálu Slunečná

V novém seriálu Slunečná, který odstartuje v předpremiéře už 11. ledna, se představí herečka Lucie Polišenská a Jan Plouhar coby sourozenecké duo. Znají se léta, takže najet na tuhle láskyplnou vlnu nebyl ani pro jednoho problém. Dokonce se velmi rádi sourozenecky škádlí.

Ona je nejlepší kamarádkou hlavní hrdinky Týny (Eva Burešová), on s ní chodí. Lucie Polišenská coby Julie Vacková se stará o čísla a ekonomiku statku, Jan Plouhar jako Štěpán Vacek je zase kluk na statku k ruce a pro všechno. „V jádru je to hodný kluk, snaží se pomáhat tátovi, o mámě si myslí své, ale jak to tak bývá, rodiče si člověk nevybere. Taky je mladý, nevybouřený, takže se podle toho chová. Umí ulítnout a být trochu nevěrný,“ poodhaluje svou postavu Plouhar, který se svou seriálovou holkou nesetkává poprvé.

Seriál Slunečná startuje 11. ledna

„S Evou Burešovou jsme se znali, protože podobný pár jsme hráli v seriálu Modrý kód, kde jsem jí jako sestřičku sbalil, než se na mě provalilo, že jsem ženatý. Takže takový hajzlík a v tom se moc ty role nezměnili.“

Oproti Lucii Polišenské tak měl herec výhodu, protože tyhle dvě se poprvé potkali až na place. „Rychle jsme se ale skamarádili. Trávíme tady spolu hodně času, sedly jsme si a je to fajn. Velkou radost mám i z mého bráchy, kterého hraje Honza Plouhar. Známe se z divadla přes deset let a to je pak o moc jednodušší práce na place. Jsme dobrá sourozenecká dvojice,“ přiznává herečka a dodává, že ta její Julie, ač je bezstarostná, tak občas nějaké trápení s chlapy si vychutná.

„S Luckou jsme se potkali v divadle, kdy ona končila školu a já jsem byl v Ústí nad Labem už nějaký ten rok. Začali jsme zkoušet jednu hru, kde je opravdu nekorektní humor a děláme si tam srandu z každého, Lucku nevyjímaje, takže ta je už, troufám si říct, zvyklá na všechno,“ vzpomíná na začátek přátelství Plouhar.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.