Markéta Hrubešová má recept na šťastný vztah. Opravdu stačí ke spokojenosti dvě věci?

Recept na šťastný vztah podle Markéty Hrubešové: Podle herečky stačí jen tyhle dvě věci!

V současnosti ji na televizních obrazovkách vídáme jako potvoru Dianu v úspěšném seriálovém hitu. Sympatická Markéta Hrubešová je ale známá nejen jako herečka, nýbrž i jako vášnivá kuchařka. Má kromě vynikajících pokrmů také recept na spokojený vztah?

Kudrnaté zrzavé vlasy jsou její poznávací značkou. Zkusila ale i změnu. Herečka Markéta Hrubešová se v šestnácti letech nechala kvůli roli obarvit na blond. Jak ale sama přiznává, necítila se ve své kůži. Dnes už by se k něčemu takovému přemluvit nenechala.

„Vypadala jsem naprosto otřesně, nejsem typ na blond vlasy,“ vzpomíná Markéta, která je se svou barvou spokojená a už se kvůli žádné roli měnit nehodlá. Jako sexy zrzka rozhýbala vody seriálu Slunečná, který se blíží do svého finále a v němž ztvárnila potvoru Dianu a dohnala k oltáři Johna v podání Maroše Kramára.

Postava vypočítavé mrchy se jí prý hrála skvěle. „Diana mě bavila, hrozně jsem se na ní vyřádila,“ prozradila Hrubešová, která jen potvrdila to, co slýcháváme od většiny herců – že záporné role se hrají nejlépe a jsou nejzábavnější. „Je to takové koření, stejně jako když nemáte rádi fádní jídlo. Když vás něco tzv. kopne, je to mnohem zajímavější,“ říká Markéta, jež ale zároveň doufá, že si to uvědomují i diváci tohoto seriálového hitu a nemyslí si, že je taková i ve skutečnosti.

Markéta Hrubešová je vášnivá kuchařka

Její přirovnání k jídlu není vůbec náhodné. Markéta je totiž zapálená kuchařka a autorka několika knih o vaření. Ačkoliv se do svých dvaadvaceti kuchyni vyhýbala obloukem, příprava chutných pokrmů se pro ni nakonec stala něčím víc než jen oblíbeným koníčkem. „Strašně mě to chytlo, objevila jsem vášeň,“ vypráví Hrubešová, podle které je nejdůležitější vařit s láskou. „Na tom jídle to je vždycky poznat. Ale to ostatně platí o celém životě.“

A jaký je podle ní recept na úspěšný vztah? „Vzájemná úcta, respekt a vůle,“ myslí si Hrubešová, která má s fotografem Davidem Krausem šestnáctiletou dceru Christel Lilly. „Někdo říkal, že zárukou šťastného manželství je dobré zdraví a špatná paměť,“ dodává s úsměvem Hrubešová, jež k životu potřebuje především svoji rodinu. „Když je k tomu navíc ještě i dobré jídlo, pití a spousta lásky, je to úplně nejvíc,“ uzavírá sympatická Markéta.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.