Městské myšlení je městské myšlení. Proto si Sylva a Lída ze seriálu Slunečná tak sednou

Ačkoliv Sylva Popelková vyrostla na statku na Slunečné stejně jako její sestra Týna, odmala ji to táhlo do města, kam se také v dospělosti odstěhovala. Teď, po smrti otce, by se statku nejraději zbavila. A právě to se hodně líbí Lídě Vackové. První epizodu seriálu Slunečná sledujte v předpremiéře v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Martin Popelka zemřel a coby dědictví zanechal svým dvěma dcerám Sylvě a Týně statek. Týna statek prodávat nechce, oproti tomu městská Sylva by ho nejraději prodala hned a shrábla peníze, nejlépe s tučnou provizí.

A přesně od toho je tady Lída Vacková, manželka místního starosty. Ta si totiž na statek dělá velký zálusk, a protože u Týny s nabídkou na odkup statku neuspěla, zkouší to přes Sylvu. Ta je jí totiž evidentně bližší. Určitě to ale nebude jenom „městským myšlením“.

Podívejte se už teď na video ze seriálu Slunečná:

Domluví se nakonec Sylva s Lídou na prodeji statku za Týninými zády? To uvidíte už v tuto sobotu v exkluzivní předpremiéře seriálu Slunečná. Začínáme ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.