Životní styl

8. června 2020 20:50

Mezi Týnou a Jankem to bude v úterý v seriálu Slunečná jiskřit. Sledujte ukázky!

Že by se konečně Janek a Týna dali po dlouhých peripetiích dohromady? Na to se podívejte v další premiérové epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě.

Týně konečně banka přiklepla půjčku. Bohužel to ale není důvod k radosti, jakkoliv se to na první pohled tak může zdát. Naplňují se totiž Julčina proroctví, že se Sylva možná statku nebude chtít vzdát. Spřáhla se totiž s Lídou Vackovou, která má o statek eminentní zájem. Když navíc Lída Sylvu navnadí představou obstojné částky, kterou by šlo provozem statku vydělat, Sylva je lapená a padne rozhodnutí – nebude to Týna, kdo vyplatí Sylvu, ale přesně naopak. Sylva s finanční výpomocí Lídy chce vyplatit Týnu. Takhle si to tedy Týna nepředstavovala:

I Týna ale dokáže být drsná. Až donedávna svoji sestru šetřila, co se práce na statku týče. Nyní, když se ale Sylva rozhodla o statek usilovat, Týna ji plně zapojí do chodu statku. Tady Sylva narazí. U koz se jí pracovat nechce, v sýrárně také, vlastně se jí pracovat samo o sobě vůbec nechce. Vyzkouší si to alespoň na place v hospodě. Ani tady ale neuspěje, naopak si proti sobě poštve většinu štamgastů.

Sledujte to ve videu:

Napadne ji, že by možná mohla aktivity na statku sabotovat, čímž by způsobila jeho krach a vyštvala tak Týnu. S podobným plánem ale nebude souhlasit Lída, a tak Sylvě nezbude, než se práce na statku skutečně účastnit.

Jana Kratinová bude mít hodně práce, aby dodržela svůj slib a své dceři, jejím kamarádkám a synům Toma zařídila soukromé promítání tria superhrdinských filmů. K její cti je třeba podotknout, že se k takřka nesplnitelnému úkolu upíše s dobrým srdcem právě kvůli Tomovi a jeho synům, když se stane svědkem toho, jak se je jejich babička opět snaží přetáhnout na svoji stranu. Nic to ale nemění na tom, že se Jana ocitá v prekérní situaci.

Štěpán se začíná chovat jako pravý majitel lihovaru. Jeho experimenty se stařením v dřevěných sudech vycházejí dobře, Štěpán ale začne mít pocit, že pro podobně exkluzivní obsah to chce i exkluzivní obal. S tím nesouhlasí jeho otec, luxusní láhve se mu zdají příliš drahé a mok neprodejný. Protože už ale před nedávnem Štěpánovi lihovar předal, z byznysu naštvaně odejde. Teď bude na Štěpánovi, aby prokázal, jaké jsou jeho obchodní schopnosti.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Roman se těší, až Janek s Hanou opustí firmu. To si ale ještě počká. Hana totiž prozíravě zaplatila ze svého nájem kanceláří na celý následující rok. To Romana pořádně naštve, a hned si bude stěžovat i Johnovi. Tomu ale přítomnost Janka ve firmě nevadí, naopak, nechce svého syna z firmy vyštvat, jen mu chce uštědřit lekci. Janek ale bude muset i tak sehnat peníze, alespoň na vybavení kanceláří. Protože mu ale moc majetku nezbylo, jako jediné řešení se jeví prodej jeho bytu. Do jeho plánu ale vstupuje další proměnná – Denisa, s níž se Janek definitivně rozejde…

Podobné články

I to bude důvodem, proč se Janek pustí do dalších obchodů s mnohem větší vervou než kdy dřív. Spojencem se mu stane nečekaně jeho kamarád Marek, který mu jako jediný z jeho známých z vyšších společenských tříd zbyl.

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo můžete svůj oblíbený seriál sledovat také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.