Životní styl

8. června 2020 20:50

Mezi Týnou a Jankem to bude v úterý v seriálu Slunečná jiskřit. Sledujte ukázky!

Že by se konečně Janek a Týna dali po dlouhých peripetiích dohromady? Na to se podívejte v další premiérové epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý od 20.15 na Primě.

Týně konečně banka přiklepla půjčku. Bohužel to ale není důvod k radosti, jakkoliv se to na první pohled tak může zdát. Naplňují se totiž Julčina proroctví, že se Sylva možná statku nebude chtít vzdát. Spřáhla se totiž s Lídou Vackovou, která má o statek eminentní zájem. Když navíc Lída Sylvu navnadí představou obstojné částky, kterou by šlo provozem statku vydělat, Sylva je lapená a padne rozhodnutí – nebude to Týna, kdo vyplatí Sylvu, ale přesně naopak. Sylva s finanční výpomocí Lídy chce vyplatit Týnu. Takhle si to tedy Týna nepředstavovala:

I Týna ale dokáže být drsná. Až donedávna svoji sestru šetřila, co se práce na statku týče. Nyní, když se ale Sylva rozhodla o statek usilovat, Týna ji plně zapojí do chodu statku. Tady Sylva narazí. U koz se jí pracovat nechce, v sýrárně také, vlastně se jí pracovat samo o sobě vůbec nechce. Vyzkouší si to alespoň na place v hospodě. Ani tady ale neuspěje, naopak si proti sobě poštve většinu štamgastů.

Sledujte to ve videu:

Napadne ji, že by možná mohla aktivity na statku sabotovat, čímž by způsobila jeho krach a vyštvala tak Týnu. S podobným plánem ale nebude souhlasit Lída, a tak Sylvě nezbude, než se práce na statku skutečně účastnit.

Jana Kratinová bude mít hodně práce, aby dodržela svůj slib a své dceři, jejím kamarádkám a synům Toma zařídila soukromé promítání tria superhrdinských filmů. K její cti je třeba podotknout, že se k takřka nesplnitelnému úkolu upíše s dobrým srdcem právě kvůli Tomovi a jeho synům, když se stane svědkem toho, jak se je jejich babička opět snaží přetáhnout na svoji stranu. Nic to ale nemění na tom, že se Jana ocitá v prekérní situaci.

Štěpán se začíná chovat jako pravý majitel lihovaru. Jeho experimenty se stařením v dřevěných sudech vycházejí dobře, Štěpán ale začne mít pocit, že pro podobně exkluzivní obsah to chce i exkluzivní obal. S tím nesouhlasí jeho otec, luxusní láhve se mu zdají příliš drahé a mok neprodejný. Protože už ale před nedávnem Štěpánovi lihovar předal, z byznysu naštvaně odejde. Teď bude na Štěpánovi, aby prokázal, jaké jsou jeho obchodní schopnosti.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Roman se těší, až Janek s Hanou opustí firmu. To si ale ještě počká. Hana totiž prozíravě zaplatila ze svého nájem kanceláří na celý následující rok. To Romana pořádně naštve, a hned si bude stěžovat i Johnovi. Tomu ale přítomnost Janka ve firmě nevadí, naopak, nechce svého syna z firmy vyštvat, jen mu chce uštědřit lekci. Janek ale bude muset i tak sehnat peníze, alespoň na vybavení kanceláří. Protože mu ale moc majetku nezbylo, jako jediné řešení se jeví prodej jeho bytu. Do jeho plánu ale vstupuje další proměnná – Denisa, s níž se Janek definitivně rozejde…

I to bude důvodem, proč se Janek pustí do dalších obchodů s mnohem větší vervou než kdy dřív. Spojencem se mu stane nečekaně jeho kamarád Marek, který mu jako jediný z jeho známých z vyšších společenských tříd zbyl.

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo můžete svůj oblíbený seriál sledovat také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.