Seriály a filmy

2. března 2021 05:59

Náhrada za Janka Linharta? V seriálu Slunečná dostane Hana nečekaný nápad

Aby se Janek nezbláznil, je třeba, aby ho někdo alespoň v části jeho povinností zastoupil. Jenže kdo? Hana už má samozřejmě vybráno. Koho? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek je v jednom kole – musí se postarat nejen o statek a sanatorium, stále ale také hledá nezvěstného otce Johna a je jeho povinností zastoupit ho i ve firmě Solange. Podle Hany by se ale měl věnovat i svému vztahu s Týnou, protože tady podle ní hrozí jasné riziko. Jenže jak z tohoto kola ven? Kromě výtek má samozřejmě Hana rovnou i řešení.

Kdo by měl Jankovi pomoci? Mrkněte se na překvapivé video:

Hanin plán nejvíc překvapí samotného Vildu. Jenže on i Janek nakonec uznají, že je toho na Janka opravdu moc. Bude mít ale Vilda dostatek sebevědomí a zkušeností k tomu, aby Janka ve vedoucí funkci zastoupil?

V rodině Vackových je nálada stále na bodě mrazu. Franta odmítá veškerý kontakt s Lídou, přespává tu ve své kanceláři na úřadě, tu v lihovaru, se svojí manželkou, která ho tolik podvedla, odmítá sdílet střechu nad hlavou. Ze situace je nešťastná nejen Lída, ale i Frantův otec Zdeněk, protože vidí, jak se jeho syn trápí.

Nastane proto zcela nečekaná událost. Zdeněk bude orodovat za Lídu u Franty, aby ji vzal na milost. Pokus o obnovu ztracené důvěry ještě posílí tím, že domluví Lídinu a Frantovu spolupráci v byznysu. To by je mohlo přece mohlo stmelit, nebo ne?

Sledujte ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná:

Manžele Kratinovy čeká také jen samé dobré. Leošova matka Valentýna, kterou z Rumunska povolala malá Janička ve snaze zabránit krachu manželství rodičů, je totiž naprosto nesnesitelná.

A i když Jana nemůže Leošovi přijít na jméno, dohodnou se, že před Valentýnou sehrají pohodový pár, hlavně aby Valentýna konečně nabrala směr Rumunsko. To se jim skoro podaří, ale nakonec se stane ještě něco horšího. V dobré víře povolají Janiny kamarádky ze vsi její matku, která by v rodině měla pomoci nastolit rovnováhu…

Skončí všichni Kratinovi z přítomnosti obou tchyní v blázinci? A dojde konečně k posunu v pátrání po Johnovi Linhartovi?

Na to se podívejte v 84. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.