Návrat velké love story v seriálu Slunečná!

Slunečná (97) - upoutávka

Všimli si toho všichni na Slunečné, Sylva s Vildou prostě patří k sobě, všem okolnostem navzdory. Přesvědčit se o tom můžete ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Týna se konečně chopila svých schopností, ale bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Vzhledem k tomu, že se jí daří Kubovi ulevovat od bolestí, došla k závěru, že by mu možná svými silami mohla pomoci i od neodvratitelného osudu. Ale i Běta ji před tím varuje…

Na Julču dopadá její filmové angažmá. Ráda by se věnovala rodině i sobě, ale bohužel smlouva je neúprosná. O malého Vašíka se tak budou muset starat všichni její blízcí v čele s manželem Martinem, ale nakonec bude stejně muset dojít k tomu, že si vnoučka vezme na starost babička Lída. Ale to je přesně to, co Julie nikdy nechtěla.

Kromě natáčení filmu se ale na Slunečné chystá ještě další důležitá událost – narozeniny malé Babu. Sylva chce pro Babu udělat oslavu jaksepatří. Nicméně je coby Vildova pravá ruka v sanatoriu zavalena povinnostmi. Navíc je sama rozpolcená. Sama ví, že k Vildovi cítí víc než jen kamarádství, ale omlouvá si to přiznat… Róza má ale jasno!

Podívejte se na ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

U Kratinových je veselo. Leoš s Janou potřebují vrátit Valentýnu zpátky do Rumunska. Jenže Valentýna se odmítá vzdálit, dokud nebude mít jistotu, že je postaráno o majetek. Z rodiny Kratinových se o zachování gruntu postará ten nejméně očekávaný člen rodiny…

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také dřív než v televizi v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek