zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nečekané spojenectví v seriálu Slunečná: Kdo komu pomůže a zachrání tím vesnici?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 13.05.2021
Ne že by ve Slunečné byli všichni nevinní jak holubičky, ale to, co se na ves žene teď, to si snad nikdo nezaslouží. Naštěstí dojde k nečekanému spojení dvou nesmiřitelných rivalů. Ale bude to pro záchranu vesnice stačit? Na to se podívejte ve čtvrtek v další epizodě Slunečné na Primě od 20:15.

reklama

Z profesora Kohouta se stává bohatý muž. Jeho kniha totiž vyšla i v zámoří a díky tomu vydělává dostatek peněz. V momentě, kdy se ale tahle skutečnost rozkřikne po Slunečné, profesor se bude muset hodně snažit, aby od sebe odehnal všechny hladovce, kteří by mu od peněz rádi odpomohli.

Tom se snaží nadále rehabilitovat. Jeho fyzický stav se sice příliš nelepší, zato mentálně už je v pohodě. Začíná být úspěšný v tom, co ho baví – v opravách starých hodnotných přístrojů. Jediné, co Toma brzdí, jsou jeho schopnosti sebeprezentace. Jak si ale poradit, když se tolik stydí? Erika mu navíc stále nesvěřila to, že s ním čeká miminko. Do zapeklité situace vstoupí Jakub!

Prohlédněte si fotogalerii ke 105. epizodě Slunečné:

Roman Maxa vrací Slunečné úder. Začíná vydírat všechny z vesnice, což ovšem není vůbec složité. Na Satrapu má nepovolené nakládání s odpadem, na Slaninu zase nelegální odběr elektřiny, zkrátka na každého má něco.

Čeho se snaží docílit? Je to jasné, potřebuje, aby všichni ze Slunečné zatlačili na Lídu Vackovou, aby na kraji sehnala povolení pro stavbu solární elektrárny. To ale Lída s Frantou odmítají, i když pro místní, zdá se, už solární elektrárna není problém. Jen aby už konečně dal Maxa pokoj. Lída nakonec sežene nečekaného spojence. Jakého?

Sledujte ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (105) - Ála zachrání situaci

Jankovi a Týně začíná být jasné, že to mezi Vildou a Karolínou nevypadá na životní lásku. Jak Janek správně usoudí, Vildu srdce táhne za Sylvou, Týna si zase všimne, že se Karolína náramně sblížila se Štěpánem.

Před ním jej samozřejmě varuje, ale i pro ni není složité poznat, že Karolína Vildu nemiluje. Janek ale nechce, aby se mezi Karolínu a Vildu kdokoliv montoval, protože má sám v živé paměti, jak všichni řešili jeho vztah s Týnou. Jenže mezi Vildou a Karolínou se to bude muset rozštípnout!

Jak? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , iprima.cz slunecna

reklama

Přečtěte si také

reklama