Nejromantičtější žádost o ruku v seriálu Slunečná. Kdo s kým? Sledujte ukázky!

Janek s Týnou mají vztah jako na houpačce, a tak musí být na Slunečné někdo, kdo ho bude mít zalitý sluncem. A jak se zdá, míří k tomu Julča Vacková společně s veterinářem Martinem Kabátem. Podívejte se na romantickou ukázku už teď a nezapomeňte sledovat seriál Slunečná v premiéře na Primě v úterý ve 20.15!

Zatímco diváci se na romantickou scénu žádosti o ruku Martina a Julči můžou teprve těšit, herci už ji mají nějaký ten týden za sebou. A jak prozradil zdroj ze štábu, na place bylo docela veselo. Veterinář Martin Kabát, který už Jůlii miluje dlouho, konečně poklekne a položí onu osudovou otázku. Ta ale vyjde až na druhý pokus a bude velkolepá.

Podívejte se na ukázku z úterní epizody:

Romantika v seriálu Slunečná. A možná bude i svatba!

Poprvé, pod tíhou alkoholu a přemlouvání dědy Vacka, poklekne. Julča sice souhlasí, ale Martinovi se to nezdá a chce pro svou milovanou to nejlepší, a tak to napraví. Před dům se proto dostaví kočár tažený dvěma bělouši. Zatímco Julča nevěří vlastním očím, její představitelka Lucie Polišenská se potutelně usmívá. Takovou romantikou byste ji asi nedostali. „Jsem víc realistka, kdyby mě muž takto požádal o ruku, asi bych ho zabila, ale k Julče se to hodilo, tak jsem s tím neměla problém,“ prozrazuje herečka, která je moc ráda za svého seriálového snoubence. „S Martinem se mi točí moc dobře. Je to fajn parťák před kamerou, ale i za ní.“

A to Lucie možná ani netuší, že s žádostí o ruku má Martin Sitta nejednu zkušenost. „Nebyl jsem nervózní, byl to obraz jako kterýkoli jiný. Navíc, nebyla to moje první žádost o ruku ani moje první svatba, ale třetí, kterou jsem zažil, nicméně filmová to byla má první,“ prozrazuje Martin Sitta. Naopak Lucie je zase ostřílená nevěsta. „Mám docela štěstí, že jsem se před kamerou i v divadle vdávala několikrát, takže už to beru trošku jako rutinu, není to pro mě nic nového – není to takové překvápko, jako když jsem točila tu první.“

Nebylo tak potřeba si cokoli do detailu vysvětlovat. „Jen to, že se budeme tvářit hezky. Zkrátka budeme na sebe milí, budeme se usmívat – a bude to. Stáli jsme vedle kočáru s koňmi jako pro princeznu. Bylo to fajn,“ prozrazuje Martin Sitta, který se jako veterinář ve Slunečné cítí jako doma a za to, že se seriál líbí, je moc vděčný.

Seriál Slunečná sledujte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15 a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také exkluzivně online v předpremiérách. A právě online v předpremiérových díle je dostupný i ten, v němž proběhne žádost o ruku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.