Životní styl

11. května 2020 10:22

Roman se v úterý v seriálu Slunečná definitivně rozkmotří s Jankem. Udělá tu nejhorší věc!

Když jde o byznys, jde pro Romana všechno stranou. Protože Janek zásadně zasáhne do jeho plánu vybudovat solární elektrárnu ve Slunečné, Roman mu vše vrátí i s úroky. Jak? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A vězte, že tohle je konec přátelství i rodinných vazeb.

Janek Týně a Julii na statku pomáhá zamezit tomu, aby byly donuceny prodat svoji polovinu statku Sylvě, která by ji obratem přepustila Romanovi s Matějkou, kteří na pozemcích chtějí vybudovat solární elektrárnu. Ač to nebylo jednoduché, Janek nakonec vymyslí dokonalou kličku, jak pozemky znehodnotit a zabránit výstavbě na nich.

Jenže ani Roman není úplně hloupý a dojde mu, že posudky, které vypracoval na pozemky ve Slunečné Sam, možná nejsou až tak korektní. Samovi proto začne nenápadně vyhrožovat…

Sledujte to ve videu:

Roman se se Samovou reakcí odmítá smířit, stejně jako s tím, že na Slunečné vinou jeho posudků nebude moci stavět. Tentokrát už si Roman nebude brát servítky ani před Samem, ani před Jankem, a dokonce ani před Hanou.

Týraný senior u Vackových

U Vackových je dusno. Od momentu, kdy děda Vacek vylezl před natáčecím štábem Receptáře ze sudu, se se Zdeňkem nikdo nebaví, a především mu dává všechno vyžrat Lída. Už i samotnému Zdeňkovi začíná být jasné, že tohle přehnal. Bude se proto snažit Lídě zavděčit, moc se mu to ale nepovede.

Zdeňkův další kousek bude totiž až příliš pro všechny z vesnice. Především místní „slepičí“ komando usoudí, že Lída svého tchána trestá. A pošlou na ni sociálku! Nakonec to bude Zdeněk, kdo bude z celé situace těžit…

Mrkněte se na video, jak Lídu jejich návštěva zaskočí:

Útok Štěpána na Janka

S Lídou lomcuje i to, že se od Petry Slaninové dozví o tom, jak Týna na statku žije vesele s Jankem. Tato informace ale samozřejmě popudí i Štěpána. Ten je sice Jankovi stále zavázaný za to, že mu dvakrát zachránil život, už i jemu je ale jasné, že vztah mezi Jankem a Týnou opravdu není jen kamarádský. Pod vlivem alkoholu se neudrží a na Janka zaútočí:

Tohle ale zdaleka nebude jediná rána, kterou Janek dostane. Ta od jeho bratrance a donedávna nejlepšího kamaráda jím otřese daleko víc. Roman totiž ve vleku pomstychtivosti a chamtivosti prozradí Týně celou pravdu o sázce a o tom, kdo Janek je. Jak Týna zareaguje? Samozřejmě bude pořádně naštvaná, že jí Janek celou dobu lhal. Podívejte se už teď na exkluzivní sestřihy:

Na nejdramatičtější epizodu ze seriálu Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.