Životní styl

11. května 2020 17:42

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Týna se dozví pravdu o Jankovi. Jak zareaguje?

Den D právě nastal. I když se Týna s Jankem začali konečně sbližovat, vypadá to, že jejich vztah vezme za své. Týna se totiž dozví pravdu o tom, kým Janek ve skutečnosti je. A dozví se to za ne zcela příznivých podmínek… Jak zareaguje, na to se můžete podívat už teď v exkluzivních ukázkách z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Po první společné noci to mezi Jankem a Týnou začíná konečně vypadat na velkou romantiku. Dokonce i sama Týna už začíná řešit společnou budoucnost. Moc se jí totiž nezdá to, že Janek žije v Praze. Pro Janka jeho bydliště problém není, Týna už ale tady cítí problém. Janek vidí potenciální riziko spíš v tom, že bude muset chtě nechtě s pravdou ven. Ostatně k tomu kroku se už odhodlává poměrně dlouho, vždy mu ale upřímnou promluvu někdo nebo něco přeruší…

Podívejte se na to, jak vypadalo první společné ráno Janka a Týny:

Vypadá to na další společnou noc, jenže Janek už své tajemství nechce dál udržet a Týně chce vše říct. Zase mu to ale nevyjde. Jak se ale časem ukáže, tolik na čas si Janek dávat neměl.

Do celé záležitosti se totiž vloží Roman Maxa, který je na Janka naštvaný kvůli tomu, že mu kazí plány na solární elektrárnu. Tu chce postavit se svým budoucím tchánem Matějkou, jemuž už v celé záležitosti také docházejí nervy. Roman začne proto jednat na vlastní pěst a výsledek si můžete domyslet sami. Jak se asi bude Týna tvářit, až se dozví, že Janek není chudý řidič, ale podnikatel – milionář? A co hůře, až zjistí, že byla pouhým předmětem sázky?

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

Vyhodí Týna Janka definitivně ze svého srdce i života? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.