Seriál Slunečná míří na televizní obrazovky. Podívejte se na zbrusu nové teasery!

Televize Prima bude od ledna vysílat nový romantický seriál Slunečná. Již nyní se můžete podívat na originální upoutávky, které vás seznámí s hlavními hrdiny seriálu.

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj rodinného dědictví. Navíc, louky okolo statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu, a to je další důvod navíc, proč statek prodat.

Seriál Slunečná sledujte již v sobotu 11. ledna od 20.15 na Primě.

Zatímco hodná Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy. Do toho všeho se na scéně objeví mladý investor Janek, kterému jde na prvním místě jen o peníze, ale statek mu změní život.

Podívejte se na teasery seriálu Slunečná:

Co takhle si čekání na Slunečnou zkrátit některým z oblíbených seriálů televize Prima, na které se můžete podívat online v archivu iPrima?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.