Sestry, jak se patří, to jsou Eva Burešová a Bára Jánová alias Týna a Sylva ze seriálu Slunečná

V seriálu Slunečná si nemůžou přijít na jméno a hádají se o rodinné dědictví. Sylvě na něm vůbec nezáleží, chce jen peníze a vše na ně dokáže přepočítat. Týna zase ví, kde jsou její kořeny a domov. A domov, ten se přece neprodává!

Tvůrci nemohli mít šťastnější ruku, když si za sestry vybrali tyhle dvě. Eva Burešová jako hodná Týna a mrcha k pohledání Bára Jánová coby Sylva si spolu sedly hned od prvního setkání. A když se na obě herečky zadíváte, všimnete si, že si jsou i podobné. „Dokonce se mě někdo ptal, jestli jsme s Barunkou skutečné sestry. Jsme docela podobné typy,“ prozrazuje Eva, která se před natáčením s Bárou neznala.

Kamarádky ze seriálu Slunečná

„Věděly jsme o sobě, ale osobně jsme se neznaly. Máme hodně společných věcí. Snažíme se vidět v lidech to dobré, i když je doba taková dost krutá. Taky se od mladých hereček očekává, že si půjdou po krku, že jsou namyšlené… Tak to ale vůbec nemáme a za to jsem ráda,“ vkládá se do hovoru Bára Jánová, která Evu oslovila jako první.

„Jasně, Barča mi napsala, že bychom se mohly sejít ještě před natáčením a popovídat si. Zašly jsme na kafe, kosmetiku, pak na večeři a celé se to protáhlo na parádní jízdu. Moc si rozumíme, a to mi dělá radost. Natáčení je pak méně náročné, když máte kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout.“ A Bára to hned doplňuje. „Nakonec jsme skočily na večeři u tebe a vařily těstoviny. Kolem běhal malý Nathánek…“

Tyhle dvě se opravdu hledaly, až se našly. „Máme i stejný vkus na hudbu, milujeme Billie Eilish, jen já nikdy nebudu zpívat jako ty,“ skládá Bára své seriálové sestře poklonu.

„Jsem ráda, že jsme se poznaly. Přece jen, když máte hrát sestry... Někoho, koho znáte celý život, tak to nějak uhrát jde. Lepší je ale, když si víc sednete. Máme výhodu, že jsme si dost podobné, a i divák si může všimnout, že když jsme na obrazovce obě, tak máme stejná gesta.“ To potvrzuje i Bára. „Kdysi, když jsem Evu viděla, tak jsem si říkala, že bychom někdy mohly hrát sestry, že si jsme docela podobné. A vidíte, teď tu spolu sedíme a hádáme se,“ usmívá se Bára Jánová. „Ačkoli nejsme ve skutečném životě konfliktní, tak se nám hádky točí dobře, my tu vlastně nic jiného netočíme,“ směje se Eva. „Užíváme si to, a hned, jak ta dramatická hádka skončí, obejmeme se. To už ale kamera nevidí. Okamžitě pak přijde na řadu smích. Musím ale říct, že krušnější chvíle nás ještě čekají.“

Jediné, co zatím nevědí, je, zda mají podobný vkus i na muže. „O tom jsme se ještě nebavily, asi to napravíme,“ slibují seriálové sestry Týna a Sylva, které můžete vídat v seriálu Slunečná na televizi Prima každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.