Skandál v seriálu Slunečná: Bitka o Romana Maxu. Jaké dvě dámy se skoro poperou?

Na jedné straně bude samozřejmě stát Romanova oficiální přítelkyně Klára. Ale o kom bude mít pocit, že se jí Romana snaží přebrat? Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná, který Prima bude vysílat v úterý ve 20.15 na Primě.

Protože se Janek Linhart chová v poslední době přinejmenším zvláštně, rozhodne se jeho přítelkyně Denisa z Romana vytáhnout, co se vlastně s Jankem děje. Jak známo, Roman má pro krásné ženy slabost a ani Denisa není výjimkou.

Když se proto spolu sejdou v kancelářích firmy Solange, Roman se Denise snaží všelijak vlichotit. Jenže Denisa, i přes Jankovo podivné chování v poslední době, se stále cítí být spíš Jankovou přítelkyní. Něco z Romanových lichotek nicméně zaslechne přes dveře jeho partnerka Klára. A bude oheň na střeše!

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Jak to mezi dvěma rivalkami dopadne? A jak dopadne mezi Jankem a Denisou? Vypadá to totiž, že Janek veškeré své šance u Týny ztratil – Týna se má totiž v úterní epizodě provdat za Štěpána. Nenechte si toto velké finále ujít!

Seriál Slunečná sledujte již toto úterý ve 20.15 na Primě. Ve čtvrtek od 20.15 na Primě sledujte oblíbený komediální seriál Vinaři:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.