Životní styl

26. listopadu 2020 05:59

Slunečná na férovku: Sledujte v exkluzivních ukázkách debatu mezi Týnou a Karolínou kvůli Jankovi

Týna se konečně dozví, že Karolína s Jankem ve skutečnosti nic neměla. A proč bude Karolína na Týnu naštvaná? Podívejte se na to už teď v exkluzivních ukázkách ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte na Primě od 20:15.

Denisa je zoufalá. Pro Johna Linharta si uprostřed noci přijela zásahová jednotka a John skončil ve vazbě. Každému je jasné, že tady končí veškerá legrace. A i když si Hana s Denisou v minulosti zrovna nesedly, je nyní Hana Denise oporou:

A jaký je vůbec důvod Johnova zatčení? Policie jej podezírá z vraždy podnikatele Košuta. A evidentně nikoho nezajímá, že Košut vůbec není mrtvý. Investigativní novinář přinesl totiž takové důkazy, které policii stačí. Co s tím Linhartovi udělají?

Na Slunečné se objevuje Tonyho bratr Jakub. Ten byl dosud ve vězení, nyní jej ale po šesti letech pustili na podmínku. Odsedět si měl původně deset let. Tony ale z bratrova návratu nemá vůbec radost, bojí se, že se s ním bude bratr chtít vyrovnat. Do vězení totiž nastoupil právě kvůli Tonymu a jejich pochybným kšeftům s auty.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Hodně překvapená bude ale z Jakubova návratu Sylva. Než Jakub skončil ve vězení, byla to totiž velká láska. Obavy z jeho návratu má tím pádem logicky i Lída Vacková, podle níž by se k němu mohla Sylva vrátit, a tím by zcela zhatila její plán na ovládnutí statku a vydělání pořádného obnosu peněz.

Týně a Julii začíná docházet trpělivost s Karolínou, která je jako z divokých vajec. Oběma holkám ale vadí i to, že se Karolína neúčastní žádných pracovních aktivit. Když se na poslední chvíli vykašle na práci, kterou slíbila zastat za Rózu, Týně prostě „bouchnou saze“.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Ve své scéně to ale Týna trošku přežene a začíná být evidentní, že nejde jenom o to, jak se Karolína chová, ale především o to, jak se chová k Jankovi. Když potom vystartuje i na Julii, její nejlepší kamarádka jí řekne pravdu. Usoudí navíc, že by možná stálo za to, aby si to holky vše vyříkaly upřímně. A jak si umyslí, tak také udělá. Jak se bude tedy Týna tvářit, když se dozví, že spolu Karolína a Janek nic neměli?

Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody:

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.