Slunečné křížovky přichází. Letní zábava pro všechny fanoušky seriálu Slunečná!

Léto je v plném proudu a s prázdninami přichází exkluzivně i nový časopis Slunečné křížovky pro všechny vášnivé luštitele i fanoušky seriálu Slunečná. Pořídit si ho budete moci již od pátku 3. července.

Ať už vyrážíte na chalupu nebo na pláž, Slunečné křížovky rozhodně nemůžou chybět ve vašem batohu. Nejen, že si procvičíte mozkové buňky, všeobecný přehled a pozornost, ale navíc budete mít možnost nahlédnout do zákulisí seriálu a objevit, co všechno provázelo herce při natáčení nebo jaké výstřelky se děly před i za kamerami.

Můžete se těšit na představení hlavních postav a jejich propletených vztahů. Nebude chybět ani připomenutí, jak to všechno vlastně začalo.

Nepovedené záběry ze seriálu Slunečná

Časopis nabízí i nepovedené záběry nebo úsměvné momenty z natáčení. Dozvíte se například, co se doopravdy dělo během natáčení pohřbu Martina Popelky nebo jak probíhalo natáčení útěku nevěsty v ledovém počasí.

A aby toho nebylo málo, za vyluštěné tajenky na vás bude čekat i odměna – nová letní edice Slunečných her, o které budete mít možnost soutěžit.

Slunečné křížovky na vás budou čekat již 3. 7. na všech novinových stáncích, zejména v síti hypermarketů Globus, za pouhých 29 Kč.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.