Slunečné křížovky přichází. Letní zábava pro všechny fanoušky seriálu Slunečná!

Léto je v plném proudu a s prázdninami přichází exkluzivně i nový časopis Slunečné křížovky pro všechny vášnivé luštitele i fanoušky seriálu Slunečná. Pořídit si ho budete moci již od pátku 3. července.

Ať už vyrážíte na chalupu nebo na pláž, Slunečné křížovky rozhodně nemůžou chybět ve vašem batohu. Nejen, že si procvičíte mozkové buňky, všeobecný přehled a pozornost, ale navíc budete mít možnost nahlédnout do zákulisí seriálu a objevit, co všechno provázelo herce při natáčení nebo jaké výstřelky se děly před i za kamerami.

Můžete se těšit na představení hlavních postav a jejich propletených vztahů. Nebude chybět ani připomenutí, jak to všechno vlastně začalo.

Nepovedené záběry ze seriálu Slunečná

Časopis nabízí i nepovedené záběry nebo úsměvné momenty z natáčení. Dozvíte se například, co se doopravdy dělo během natáčení pohřbu Martina Popelky nebo jak probíhalo natáčení útěku nevěsty v ledovém počasí.

A aby toho nebylo málo, za vyluštěné tajenky na vás bude čekat i odměna – nová letní edice Slunečných her, o které budete mít možnost soutěžit.

Slunečné křížovky na vás budou čekat již 3. 7. na všech novinových stáncích, zejména v síti hypermarketů Globus, za pouhých 29 Kč.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.